گشایش پرده نمایش «چشم به راه میرغضب» با حضور محمد رحمانیان

«چشم به راه میرغضب» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی حسین کیانی در نخستین شب اجرای خود با حضور محمد رحمانیان روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «چشم به راه میرغضب» با نام دوم «یک مضحکه سیاه» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی حسین کیانی از روز چهارشنبه ۲۲ خرداد در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می‌رود.

این نمایش با بازی علی سلیمانی، سیروس همتی، وحید نفر، مجید رحمتی و سهیل ملکی در نخستین شب اجرای خود، از ساعت ۲۰ میزبان محمد رحمانیان، نویسنده و کارگردان تئاتر می‌شود.

کیانی در خصوص حضور رحمانیان در نخستین شب اجرای تازه‌ترین اثرش نوشت: «در روزگار بی‌معنی‌گرایی و بی‌برگ و باری تئاتر امروز ما، نمایش‌سازانی مثل «محمد رحمانیان» آدم را امیدوار و دلخوش به تحمل این روزگار نادل‌خوشی‌آور می‌کنند. پس حضور این نمایش سازِ پُردوام را برای گشایش پرده نمایش «چشم به راه میرغضب» در تماشاخانه سنگلج قدر می‌دانیم و سپاسگزاریم.»

«چشم به راه میرغضب» که در خلاصه داستان آن آمده است: «ذبیح و رضی، یکی مستبد و دیگری مشروطه‌خواه در دوره استبداد صغیر محمدعلی شاه به اعدام محکوم می‌شوند»، در سه روز نخست اجرا با ۲۵ درصد تخفیف روی صحنه می‌رود و هر شب ساعت ۲۰:۳۰ اجرا می‌شود.

۲۵۸۲۴۳
کد خبر 1268496

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =