روند پیشرفت پروژه باغ موزه دفاع مقدس تسریع می‌شود

با تاکید استاندار البرز روند پیشرفت پروژه باغ موزه دفاع مقدس تسریع می شود. شهبازی از روند پیشرفت باغ موزه دفاع مقدس استان البرز بازدید کرد و گفت: دفاع مقدس بخش مهمی از  تاریخ استقامت ملت ایران است که علاوه بر بعد نظامی، ابعاد مختلف فرهنگی و سیاسی را در برداشته است. 

به گزارش خبرآنلاین ، وی در ادامه بیان کرد: مردم ایران با حداقل امکانات و تمام توان از خاک میهن خویش دفاع کردند و به دشمن اجازه تعرض به یک وجب خاک ایران را نداده اند. بدون شک این مانایی فقط با ایثار و شهادت به ثمر نشست.
استاندار البرز با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به تشکیل باغ موزه های دفاع مقدس، افزود: نشان دادن تاریخ دفاع از کشور به نسلهای آینده نیازمند بستری است که بتواند دو نسل جنگ و فرزندان امروز را بهم پیوند دهد در این راستا وجود باغ موزه های دفاع مقدس می تواند این فضا را فراهم می کند.
وی در خصوص کندی روند ساخت باغ موزه دفاع مقدس استان البرز یادآور شد: به دلیل مشکلات اعتباری تاکنون روند پیشرفت پروژه باغ موزه دفاع مقدس به کندی پیش رفته است اما با تدابیری که اندیشیده شده سعی در سرعت بخشی به روند پیشرفت پروژه است.
شهبازی خاطر نشان کرد: هفته آتی در جلسه ای که با حضور اعضای هیئت امنای باغ موزه دفاع مقدس استان خواهیم داشت، تصمیمات مهم وکارگشایی در خصوص تسهیل و تسریع در روند پروژه مصوب و ابلاغ  خواهد شد که در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه به بهر برداری برسد.

۴۶

کد خبر 1268579

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =