مردم آذربایجان شرقی بیش از ۷ میلیارد ریال در جشن رمضان کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به استقبال گسترده مردم نوعدوست و نیکوکار استان از برنامه های جشن رمضان، گفت: ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال توسط مردم مساعدت شد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز به نقل از روابط عمومی اداره کل کمیته امداد آذربایجان شرقی، محمد کلامی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با تقدیر از مشارکت‌های مردم، خیران و حامیان در برگزاری هر چه با شکوهتر جشن رمضان امسال اظهار داشت: در نتیجه مشارکت گسترده نیکوکاران در طرح‌های حمایتی کمیته امداد، میزان کمک‌های مردمی در ماه رمضان افزایش چشمگیری داشت.

وی با اشاره به رشد ۱.۱ برابری کمک‌های نقدی مردم نوع دوست آذربایجان شرقی در برنامه‌های ماه مبارک رمضان گفت: برآورد ما برای اجرای برنامه‌های جشن رمضان حدود ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بود که بااستقبال گسترده مردم خیر استان حدود هفت میلیارد و دویست میلیون ریال محقق شد.

کلامی در تشریح مشارکت‌های مردمی در طرح اکرام ایتام و محسنین نیز گفت: بدنبال برنامه‌های مختلف حامی یابی در ماه رمضان پنج هزار و ۹۸۳ حامی برای ۶ هزار و ۲۳۳ کودک یتیم و محسنین جذب شد که این همت مردم آذربایجان شرقی قابل تحسین است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به افزایش ۵۸ درصدی مجموع زکات فطره و کفارات نسبت به سال گذشته اظهار داشت: مومنان روزه دار استان بالغ بر ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال زکات پرداخت کردند که این رقم در سال گذشته حدود چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بود.

۴۶

کد خبر 1268797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =