نامه سرگشاده هیات مدیره خانه تئاتر درباره حواشی تئاتر شهر: این خانه دیگر امن نیست

هیات مدیره خانه تئاتر طی نامه ای سرگشاده به شهردار تهران ضمن درج این مطلب که «این خانه دیگر امن نیست»، خواستار ایجاد امنیت در محدوده تئاتر شهر شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،  ایرج راد، اصغر همت، حمیدرضا نعیمی، مسعود دلخواه، مریم کاظمی، محمودرضا رحیمی، مهدی قلعه، نادر برهانی مرند، بهزاد فراهانی، کوروش نریمانی، محمد امیریاراحمدی و آرش دادگر به عنوان هیأت مدیره خانه تئاتر روز سه شنبه نامه‌ای سرگشاده خطاب به پیروز حناچی شهردار تهران را منتشر کردند.

این افراد در این نامه به حادثه شامگاه یکشنبه (۱۹ خرداد) محوطه تئاتر شهر اشاره کردند که در نزاع میانِ دونفر، یکی دیگری را با اسلحه‌ گرم هدف قرار داده و امنیت این محدوده را زیر سوال برده‌اند.

در این نامه با تاکید بر اینکه «بی‌توجهی به خواسته‌های معمولِ خانواده تئاتر، زیباترین و فرهنگی‌ترین مکانِ این شهر را به زشت‌ترین نقطه‌ آن بدل کرده است»، خاطرنشان کرده‌اند که «اگر دیروز اقدام کرده بودیم، امروز با چنین فاجعه‌ای مواجه نبودیم».

در پایان نامه نیز از شورای اسلامی شهر تهران و شهردار وقت خواسته‌اند که «در اسرعِ وقت، تئاترشهر را به حال هوای سابقِ آن بازگردانده و همه‌ دست‌فروشان را برای همیشه به نقطه مناسب‌تری انتقال دهید. ما در برابرِ آرامش و امنیتِ کارکنان این مجموعه، هنرمندان و شهروندانِ عزیز مسئولیم».

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1268815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمد IR ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
    3
    ناامنی در این چهار راه بیداد می کند، آدم جرات نداره با خانواده اش از این نقطه عبور کنه، چه بود آنجا و چه شده است این مکان!