جهانبخش: امیدوارم با ویلموتس بیشتر پیشرفت کنیم

ستاره ایرانی تیم برایتون آینده روشنی را برای تیم ملی ایران متصور است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سایت اینترنتی باشگاه برایتون با علیرضا جهانبخش، وینگر ایرانی خود درباره بازی مقابل سوریه و انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی ایران گفتگو کرده است. علیرضا جهانبخش درباره بازی با سوریه گفت: «بازی سختی مقابل سوریه داشتیم. همیشه بازی با سوریه بازی‌های دشواری از آب در می‌آید ولی ما عملکرد خوبی در این دیدار داشتیم. من تمرینات سختی را قبل از این دیدار داشتم و موفق شدم ۶۵ دقیقه برای تیم ملی کشورم بازی کنم. خوشحالم توانستم که یکی از گل‌های ایران را به ثمر برسانم. حالا بازی با کره جنوبی را در پیش داریم که بازی حساسی است. لیگ کره در میانه‌های مسیر خود است و به همین خاطر تمام بازیکنان این تیم آماده خواهند بود و قطعاً بازی دشواری برابر کره‌ای‌ها خواهیم داشت. همه می‌دانیم که بازی با کره دشوار است ولی امیدواریم مثل بازی با سوریه ظاهر شویم.»

او درباره شرایط تیم ملی ایران تحت هدایت مارک ویلموتس گفت: «ما در سال‌های اخیر توانستیم دو بار به جام جهانی صعود کنیم و به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا رسیدیم. معتقدم حق ما در جام ملت‌های آسیا بیش از این‌ها بود. ویلموتس نقش پررنگی در شکل‌دهی به نسل طلایی فوتبال بلژیک و بازیکنانی مثل ادن هازارد و ونسان کمپانی و خیلی‌های دیگر داشته است که اکنون در فوتبال اروپا هستند. در طول حضور ویلموتس در تیم ملی بلژیک آنها بازیکنان خیلی خوبی بودند و این برای ما نکته خوبی است. امیدواریم که در کنار او بتوانیم روزهای خوبی داشته باشیم و بتوانیم به پیشرفت خوبی نیز برسیم.»

حالا علیرضا جهانبخش تحت هدایت سرمربی سابق سامان قدوس در برایتون بازی می‌کند: «سامان نظر خیلی خوب و مثبتی درباره گراهام پاتر داشت. من هم منتظر همکاری با این مربی در برایتون هستم. او تاکید دارد بازیکنان کناری هم به خط حمله اضافه شوند و بتوانند گلزنی کنند و این برای من خیلی خوب خواهد بود. خیلی دوست دارم به سرعت با ایده‌های او حرکت کنم و بازی‌های خوبی را برای برایتون ارائه بدهم.»

255 251

کد خبر 1268827

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =