۱ نفر
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
سالن‌ شماره ۲ سینما بهمن تعطیل می‌شود

مدیر عامل موسسه بهمن سبز از بازسازی سالن دو سینما بهمن تهران در ماه محرم و آغاز ساخت سالن دو سینما سپهر ساری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود کاظمی مدیرعامل موسسه بهمن سبز گفت: خوشبختانه اکران عید فطر در سراسر کشور پررونق بوده، سینماهای حوزه هنری هم روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند و استقبالی که از «ما همه با هم هستیم» در سینماهای کل کشور و حوزه هنری شده قابل توجه بوده است.

او ادامه داد: با وجود شرایط اقتصادی و اجتماعی، تلاش می‌کنیم بازسازی، نوسازی و تجهیز سینماهای حوزه هنری را متوقف نکنیم، اگرچه در این شرایط سینماداری به حرفه‌ای با هزینه بالا تبدیل شده است. ان‌شاالله محرم امسال، (شهریورماه) سالن دوم سینما بهمن تهران را تعطیل و نوسازی و تجهیز می‌کنیم. تجربه بازسازی سالن یک سینما بهمن با افزایش مخاطب و فروش ثابت کرد که این سینما همچنان، یکی از سالن‌های پرمخاطب پایتخت است و می‌تواند حضوری موثر در چرخه اکران تهران داشته باشد.

مدیر عامل موسسه بهمن سبز افزود: این روزها در حال ساخت سالن دو سینما سپهر ساری هستیم. این سینمای تک سالنی، یکی از مهمترین سینماهای استان است و مخاطب بالایی دارد. سالن دو این سینما با ظرفیت ۷۰ صندلی ان شاالله نیمه تابستان به بهره‌برداری می‌رسد. سالن اصلی سینما سپهر ۹۷۵ صندلی دارد.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1268843

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =