قطب‌الدین صادقی: کدام خیابان وضعیتی بهتر از اطراف تئاتر شهر دارد؟

قطب الدین صادقی، بازیگر تئاتر و تلویزیون‌در واکنش‌به حادثه اخیردر تئاترشهر، این حادثه را مختص‌به این محیط ندانسته و این‌وضعیت را مربوط به‌کل‌شهر دانست

محدثه نوری-  یکشنبه شب یک حادثه تیراندازی در اطراف تئاتر شهر خبرساز شد. اتفاقی که واکنش هیات مدیره خانه تئاتر را به دنبال داشت و اهالی تئاتر در نامه‌ای سرگشاده به شهردار تهران خوستار رسیدگی به اوضاع نابسامان محیط اطراف تئاتر شهر شدند. 

در همین زمینه قطب الدین صادقی بازیگر تلویزیون و تئاتر اما با اینکه این حادثه در زندگی هنرمندان نقش یا تاثیری دارد مخالف است. او در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرآنلاین، در مورد این حادثه گفت :

این حادثه نه در تئاتر شهر بلکه در محوطه پارک دانشجو بوده است،این حادثه می‌توانست در هر خیابان دیگر یا مترو یا کارخانه اتفاق بیفتد و نقشی نه در تئاتر، نه در زندگی هنرمندان و نه نقشی‌در تحول اجتماعی‌دارد.
 

اما آیا وضعیت نابسامان محیط اطراف تئاتر شهر و پارک دانشجو به عنوان یک محیط فرهنگی باعث بدتر شدن این جریانات نمی‌شود؟ قطب‌الدین صادقی در پاسخ می‌گوید: کدام خیابان وضعیت بهتری دارد و عاری از بزهکار و معتاد است؟ این وضعیت برای‌همه جا است و مختص به تئاترشهر نیست.
این وضعیت در همه‌جا هست و اصلا شایسته زندگی اجتماعی ما نیست و ربطی به هنر ندارد، در گوشه به گوشه ایران همین است، وضعیت در حاشیه شهر چگونه است؟ زندگی‌اجتماعی‌ ما به قهقرا رفته‌ و فاجعه بزرگ‌تر  و عمومی‌تر از این‌ حرف‌هاست. 

۲۵۸۲۴۲

کد خبر 1269214

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
    4
    اینه هنرمند واقعی نه ایرج راد که میگه بیایید دور تیاتر شهر حصار بکشید.فقط فکر منافع خودشون حرف زده.چیزی تو مایه های اون حرفی که میگفتن کارتن خواب‌ها را عقیم کنیم