مدیرکل دفتر نوآوری و کسب و کار نوین از خانه استارتاپ کرج بازدید کرد

مریم ملونی مدیرکل دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از خانه استارتاپ کرج، بازدید کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری کرج امروز در این بازدید، که با همراهی اسماعیلی فر، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، غفور قاسم پور، مشاور پژوهش و آموزش اتاق بازرگانی البرز و مدیر دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی البرز، مدیران ارشد استانداری، کمیته امداد امام خمینی و شرکت شهرک های صنعتی استان البرز صورت گرفت، محسن موسیوند مدیر خانه استارتاپ به معرفی خانه استارتاپ و برنامه های پیش روی این مرکز کارآفرینی پرداخت.

موسیوند، خانه استارتاپ را مرکز کارآفرینی استان البرز عنوان کرد که درکنار رویکرد توسعه ای اکوسیستم استارتاپی در استان، مرکزیت خود را حفظ خواهد کرد و به سمت تقویت استارتاپ های حوزه شهر و مدیریت شهری پیش خواهد رفت.

در این جلسه ملونی از لزوم انسجام و برنامه ریزی دقیق در مجموعه فعالیت های استارتاپی استان سخن گفت و درخصوص حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از خانه استارتاپ و این اکوسیستم در استان البرز اعلام آمادگی کرد و مجموعه فعالیت های استارتاپی استان البرز را در میان استان های کشور ممتاز دانست.

در پایان این نشست، مدیرکل دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تیم های استارتاپی مستقر در خانه استارتاپ بازدید و از نزدیک گفتگو کرد و استارتاپ ها هم به معرفی خود و ارائه محصول شان پرداختند.

46

کد خبر 1269285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =