سفر رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران به استان یزد

 فاطمه پهلوانی، رییس سازمان ملی بهره وری ایران  در راستای پیش برد اهداف بهره وری ملی و به منظور بررسی آخرین اقدامات انجام شده در زمینه بهره وری در استان یزد به سر میبرد. وی در این سفر ضمن برگزاری جلساتی با مدیران در این خصوص  از مراکز صنعتی و اقتصادی این استان نیز بازدید کرد. 

 به گزارش خبرآنلاین، دیدار با استاندار ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و بررسی اقدامات مهم بهره ورانه استان در نظام اداری و توسعه اقتصادی ، دیداربا رئیس دانشگاه یزد و مدیران مرکز پژوهشی کیفیت و بهره وری دانشگاه با هدف بررسی میزان پیشرفت اقدامات ذیل تواقفنامه فی ما بین و گسترش فعالیت ها و تعاملات، حضور در شهرستان های استان به منظور پایش اقدامات مرتبط با موضوع بهره وری، حضور در شورای اداری شهرستانها و جلسه با مدیران دستگاه های اجرایی، بازدید از دستاوردهای بهره ورانه و بازدید از واحدهای صنعتی و بنگاه های اقتصادی برای بررسی دستاوردهای بهره ورانه از برنامه های فاطمه پهلوانی در سفر به استان یزد است.

وی همچنین در این سفر با حضور در نخستین جشنواره ملی زردآلو که در دهستان فراغه از توابه شهرستان ابرکوه برگزار شد ضمن اشاره به ظرفیتهای بالای اقتصادی استان بر بهره برداری بهینه از این ظرفیتها برای افزایش رشد اقتصادی استان تاکید کرد و گردشگری کشاورزی را یکی از مصادیق بهره وری در ارزش آفرینی از قابلیتهای ذاتی استان دانست. شرکت در نشست نقد و بررسی سند آمایش استان یزد که با حضور فعالین اقتصادی در بخش های مختلف صنعت و خدمات و کشاورزی و اساتید دانشگاه و صاحبنظران و با حضور استاندار در دانشگاه یزد برگزارشد از دیگر برنامه های سفر فاطمه پهلوانی به یزد بوده است.

46

کد خبر 1269619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =