بد نیست نوازی نگاهی به افتخارات من داشته باشد

کاپیتان سابق استقلال گفت: شما افتخارات من را با استقلال و تیم ملی بنویسید تا نوازی متوجه شود این انتخاب مناسب بوده یا نه؟

نصیر مقدری - خبرورزشی:آکادمی باشگاه استقلال از آن دست جاهایی است که همواره حرف و حدیث‌های زیادی درخصوص آن شنیده می‌شود که آخرین آن مربوط به اخراج محمد نوازی، سرمربی تیم جوانان است. در لابه‌لای اظهارات محمد نوازی درخصوص تیم‌های پایه در رسانه ها، سرمربیگری تیم امید استقلال توسط رضا حسن‌زاده را مرتبط با رفاقت و همکاری او با محمد مؤمنی، مدیر آکادمی باشگاه می‌دانست. به همین دلیل با رضا حسن‌زاده، کاپیتان سابق آبی‌ها همکلام شدیم.
* چه خبر از تیم امید استقلال؟
خدا را شکر نزدیک به ۷۰ درصد آمادگی رسیده‌ایم و البته منتظر حضور بازیکنان باکیفیت در تمرینات هستیم تا بتوانیم حضوری در شأن نام استقلال در مسابقات داشته باشیم.
* محمد نوازی در لابه‌لای حرف‌هایش درخصوص برکناری، حضور شما در تیم امید استقلال را در ارتباط با رفاقت و همکاری‌تان با مؤمنی در شهرداری می‌داند.
من با محمد مؤمنی از سال ۷۶ رفاقت دارم. رفاقت ما چه ارتباطی به مسائل فوتبالی دارد؟ تازه مگر مؤمنی من را از جای دیگر آورده است؟ واقعاً از حرف‌های محمد نوازی تعجب می‌کنم و حرف خاصی در این خصوص ندارم. اما از شما یک خواهش دارم.
* بفرمایید.
شما افتخارات من را با استقلال و تیم ملی بنویسید تا نوازی متوجه شود این انتخاب مناسب بوده یا نه؟ و اگر احساس کرد این انتخاب اشتباه بوده بیاید جای من. من در استقلال، راه‌آهن و مقاومت مربیگری کرده‌ام و احتیاجی به معرفی ندارم.
* استقلال همچنان بلاتکلیف حساس‌ترین روزها را پشت سر می‌گذارد و اخبار خوبی نیز از آن به گوش نمی‌رسد.
متأسفانه همان اتفاقی که طی چند سال گذشته برای استقلال رخ داده، دوباره در حال تکرار شدن است. من از مدیران باشگاه خواهش می‌کنم هر چه زودتر تکلیف استراماچونی و یا هر مربی مورد نظر دیگر را مشخص کنند تا او بتواند ضمن خریدهای مورد نیاز کارش را شروع کند. البته باید توجه داشت با تعلل در بازار نقل و انتقالات بازیکنان خوب از دست می‌روند و بازیکنانی می‌مانند که شاید برای باشگاه بزرگی، چون استقلال مناسب نباشند. در این میان مدیریت زمان از کارهای واجب مدیران باشگاه است.
* به نظرتان خریدهایی که این روزها باشگاه درگیر آن است، گزینه‌های مناسبی برای باشگاه هستند؟
اگرچه انتخاب بازیکن باید از سوی سرمربی انجام شود، اما باید در نظر داشت همین افراد خریدهایی بهتر از شفر برای استقلال داشته‌اند و نمونه آن قیاس پاتوسی با بازیکنانی نظیر نیومایر و الحاجی گرو است.
* قرعه سرمربیگری تیم امید در نهایت به نام فرهاد مجیدی درآمد، اما گروهی از پیشکسوتان اعتقاد دارند فرهاد با این انتخاب مرتکب اشتباه بزرگی شده است. نظر شما چیست؟
ببینید آنچه مشخص است طی ۴۰ سال گذشته عملاً در کار تیم‌های پایه توفیقات آنچنانی نداشته‌ایم چراکه فدراسیون همواره هم و غم تیم فوتبال بزرگسالان را دارد و به همین خاطر احساس می‌کنم فرهاد ریسک بزرگی در انتخابش داشته است. فرهاد مجیدی بازیکنی بزرگ چه از لحاظ فنی و چه از بعد اخلاقی بوده و اگر قرار است با امیدها کار کند باید خیلی تلاش کند. آرزو می‌کنم فرهاد در این سمت روزهای خوبی را پشت سر بگذارد.

251 251

کد خبر 1269625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =