استراماچونی با ۳ دستیار فقط ۷۰۰ هزار یورو!/ ادعای استقلال در جواب شایعه بزرگ

اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیئت مدیره استقلال اعتقاد دارد رقمی که به عنوان قرارداد سرمربی ایتالیایی با این باشگاه منتشر شده است، حقیقت ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آندره آ استراماچونی حالا سرمربی استقلال است. رسانه های ایتالیایی مدعی شده اند قرارداد او با استقلال یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو است. ادعایی که اسماعیل خلیل زاده آن را قبول ندارد.

خلیل‌زاده گفت: «این مربی را با قیمت خیلی خوبی آورده ایم. با سه دستیاری که استراماچونی می‌آورد، همگی روی هم ۷۰۰ هزار یورو می‌گیرند!»

این درحالی است که پرسپولیسی ها استناد می کنند به توئیت مازیار ناظمی که گفته بود برای جذب مربی اینالیایی استقلال هزینه زیادی شده است و به حرف های مجیدی که گفته بود رقم این قرارداد را خیلی شفاف به مردم بگویید و بعد از آن نشریه معتبر اینالیایی نوشته بود استراماچونی از آبی ها ۱/۶ میلیون یورو در سال می گیرد و بر این اساس حتی گرانتر از کی‌روش گرانترین مربی تایخ ایران لقب می گیرد.

درحالی که این مربی جوان رزومه خیلی جذابی ندارد و تنها تجربه کاری کوتاه در اینترمیلان در سال‌های سیاهش داشته است.

این عضو هیات مدیره استقلال درباره جدایی رحمتی و جذب بلبلی گفت: «رحمتی تا این لحظه جدا نشده است و هنوز هم مشخص نیست ولی تا شنبه، یکشنبه پیش رو مشخص می‌شود. انتقال بلبلی به استقلال تا این لحظه به جایی نرسیده است ولی داریم رایزنی می‌کنیم که جذب شود.»

255 41

کد خبر 1269794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =