افتتاح رسمی نمایش «یک زن و یک مرد» با حضور هنرمندان

نمایش «یک زن و یک مرد» به کارگردانی هوشمند هنرکار با حضور  جمعی از هنرمندان به صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «یک زن و یک مرد» که این شب‌ها در موزه استاد انتظامی روی صحنه می‌رود، با حضور چهره‌های حوزه تئاتر، سینما و سیاست عصر روز جمعه ۲۵ خرداد ماه به صورت رسمی گشایش یافت.

اسماعیل محرابی، قاسم شعله‌سعدی، فرزانه نشاط خواه، جمشید جهان‌زاده، بابک محمدی، حسین افشار، بیژن افشار، اصغر نجات، محمدرسول صادقی، منصور میرزابابایی، علی طاهری، علی یعقوب‌زاده، بهمن روزبهانی، رضا آشفته، فریده آگاه، سارا عابدی، بهارک توسلی... از جمله هنرمندان، شخصیت‌ها و نویسندگانی بودند که به تماشای نمایش «یک زن و یک مرد» نشستند.

این اثر که توسط هوشمند هنرکار بازنویسی شده، نوشته الکسی آربوزوف با ترجمه مهین اسکویی است که از ۲۰ خرداد ماه در موزه استاد انتظامی روی صحنه رفته است.

«یک زن و یک مرد» قصه عاشقانه زن و مردی را در یک آسایشگاه روایت می‌کند که کاظم هژیرآزاد و ناهید مسلمی نقش این دو شخصیت را ایفا می‌کنند.

هنرکار خود، طراحی صحنه و نور نمایش «یک زن و یک مرد» را برعهده دارد و سیما سامانی (طراح لباس)، علیرضا عباسی، فاطمه پوشپاس (دستیاران کارگردان)، فاطمه پوشپاس (منشی صحنه)، ابراهیم حسینی و مینا قانع (عکاس)، سهیلا علیپور (طراح پوستر و مواد تبلیغاتی)، سمیه علیپور (مدیر روابط عمومی) و علیرضا عباسی (مسئول تبلیغات) دیگر عوامل این نمایش‌اند.

نمایش «یک زن و یک مرد» هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در موزه استاد انتظامی روی صحنه می‌رود.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1270112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =