۰ نفر
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
رسانه‌های البرز همراه مدیران استان

نماینده عالی دولت در استان البرز ضمن قدردانی از حضور و همراهی رسانه ها با مسئولان استان، گفت: در شرایط فعلی که دشمنان با هجمه های رسانه ای و تبلیغاتی درصدد ایجاد حس ناامنی در کشور هستند، رسانه ها با هوشیاری مسیر دسیسه ها را مسدود کرده و با انعکاس حقایق و تلاش های مسئولان نظام بدنبال تسری امید و نشاط در جامعه هستند.

گزارش خبرآنلاین ، شهبازی در حاشیه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، وفاق، اتحاد و همدلی موجود بین مجموعه استان را زمینه ایجاد ذهنی مشترک برای نیل به اهداف رشد، توسعه و پیشرفت البرز دانست و افزود: قدردان تلاش های شبانه روزی مدیران و همراهی رسانه ها در این مسیر هستم.

وی ادامه داد: اصحاب رسانه البرز در مسیر رشد و توسعه استان همواره همراه و وحدت آفرین بوده اند و با انتشار اخبار دستاوردها و توفیقات استان، روحیه مضاعفی برای کار و تلاش بیشتر به مسئولان می بخشند.

شهبازی گفت: اکنون با اتحاد و همدلی موجود بین مسئولان، مانعی در سطح استان سر راه توسعه البرز وجود ندارد و موانع کلان نیز با دعوت از مسئولان ملی و جلب توجه ملی پیگیری و حل می شود.

استاندار البرز افزود: از حضور و همراهی اصحاب رسانه البرز قدردانی می کنم چراکه با انتشار اخبار خوبی از دستاوردها و اقدامات استان، روحیه مضاعفی برای کار و تلاش بیشتر به مسئولان می بخشند.

شهبازی گفت: در مقابل ظرفیت های فراوان البرز هیچ تهدید و چالش جدی وجود ندارد چراکه لحظه ای از تلاش و کوشش مسئولان استان کاسته نمی شود.

وی افزود: البرز در سایه تعامل و هم افزایی، بستر برگزاری انتخاباتی پرشور را فراهم می کند.

46

کد خبر 1270487

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =