منابع مالی اقتصاد مقاومتی از کجا تأمین می‌شود؟

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکل شعاع ۱۲۰ کیلومتر برای قم و سمنان حل‌شده است گفت: این مشکل برای البرز و قزوین حل‌نشده است.

به گزارش خبرآنلاین ، «محمدجواد کولیوند» در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، با اشاره به اینکه باید اهداف اقتصاد مقاومتی را دنبال کنیم، اظهار کرد: در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی باید مصوبات داشته باشیم و نباید صرفاً به ارائه گزارش بسنده شود.

وی بابیان این مطلب که در راستای دنبال کردن اهداف اقتصاد مقاومتی باید چند متغیر دنبال شود، گفت: مواردی که در استان قابل تصویب است تصمیم‌گیری شود و مواردی که به ستاد اقتصاد مقاومتی کشور، مربوط می‌شود، در حوزه ملی پیگیری شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به بودجه سال جاری باید توجه شود، گفت: باید مشخص شود منابع مالی اقتصاد مقاومتی از کجا تأمین می‌شود.

کولیوند با تأکید بر اینکه بحث شعاع ۱۲۰ کیلومتری مشکل چند استان کشور است، افزود: برای دو استان قم و سمنان این مشکل حل شد اما همچنان دو استان قزوین و البرز با این مشکل مواجه هستند.

وی با اعلام اینکه وظیفه مدیران رفع مشکلات واحدهای تولیدی است، عنوان کرد: اگر تعداد ۲۱۶ واحد صنعتی در البرز به مشکل بربخورد این مشکل البرز نیست و کل کشور با این مشکل مواجه می‌شوند.

46

کد خبر 1270515

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =