انفجار شدید در تهران بر اثر نشت سیلندر گاز/ تصاویر

تسنیم نوشت: انفجار شدید بر اثر نشت سیلندر گاز، چهار مجروح برجای گذاشت.

ساعت ۲۰:۴۵ شب گذشته ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران با دریافت خبر وقوع انفجار در یک ساختمان در بزرگراه بسیج، خیابان ثروتی، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۵ و گروه امداد و نجات دو را به محل حادثه اعزام کرد. 

حمید صفا؛ فرمانده آتش‌نشانان درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: حادثه در یک ساختمان چهار طبقه مسکونی اتفاق افتاد و نشت گاز از سیلندرگاز مایع داخل انباری و ایجاد جرقه ناگهانی انفجار شدیدی در انباری به وجود آورد.

وی با اشاره به مصدوم شدن چهار نفر از ساکنان ساختمان در این حادثه، افزود: شدت انفجار به قدری بود که علاوه بر تخریب انباری، باعث فروریختن در، پنجره و شیشه‌های طبقه اول شد.

صفا تصریح کرد: آتش‌نشانان بلافاصله پس از قطع برق ساختمان و کشیدن یک رشته لوله آبدهی وارد محل شده و تیم نجات نیز برای جست‌وجوی محبوس شدگان احتمالی وارد ساختمان شده و علاوه بر طبقه ی اول، دیگر طبقات نیز مورد کاوش و تجسس قرار گرفت.

این فرمانده آتش‌نشانی متذکر شد: آتش‌نشانان پس از تحویل چهار مصدوم به عوامل اورژانس و برای انتقال به مراکز درمانی، مشغول ایمن‌سازی محل حادثه شدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ پس از جابه‌جایی اجناس، آواربرداری در پارکینگ و ایمن کردن محل، آتش‌نشانان تذکرات ایمنی لازم را به ساکنان ساختمان ارائه کردند.

۲۳۵۲۳۸
کد خبر 1270591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =