۱۲ نفر
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
اگر گل‌محمدی نیاید، پرسپولیس چه می‌کند؟

پرسپولیس هنوز با جدایی برانکو کنار نیامده است. نام‌های زیادی پیرامون باشگاه پرسپولیس حضور دارند اما هنوز هیچ گزینه‌ای رسمی نشده است. چرا گل‌محمدی انتخاب نمی‌شود؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جدایی برانکو از پرسپولیس پایان یک عصر بود. اما سرخ‌ها به دنبال آغاز یک عصر جدید هستند و به دنبال یک سرمربی باکیفیت می‌گردند. در این میان نام علی دایی و افشین قطبی مطرح شده اما هیچکدام زیاد جدی نیستند چرا که هیئت مدیره باشگاه برای حضور آن‌ها توافق لازم را ندارند. اما گزینه جدی پرسپولیسی‌ها در میان نام‌های ایرانی، یحیی گل‌محمدی بود که ظاهرا قرار نیست به تهران سفر کند.

یحیی نمی‌خواهد ریسک حضور در پرسپولیس پسا برانکو را داشته باشد و حضورش در پدیده هم تقریبا قطعی است. اگرچه مدیران پرسپولیس به دنبال همکاری با او بودند اما به نظر می‌رسد نام گل‌محمدی حالا فقط برای وقت خریدن مطرح مانده است. پرسپولیس دو گزینه تقریبا جدی دارد؛ ایگو پانادیچ و زوران مامیچ. پانادیچ به عنوان مربی در فوتبال ایران حاضر بوده و حالا ممکن است هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد. اما جدی گزینه جدی‌تری است. او مورد علاقه هواداران پرسپولیس هم هست و بعید نیست با پرسپولیسی‌ها به توافق برسد. به خصوص حالا که کریم باقری هم علاقه‌ای به سرمربی در پرسپولیس ندارد.

255 41

کد خبر 1272096

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =