فلاحت‌پیشه: سفرهای خارجی‌ اعضای کمیسیون امنیت ملی را محدود کردم، آقایان مخالفم شدند

فلاحت پیشه گفت: شاید از نظر برخی آقایان نقطه ضعف من در ریاست کمیسیون امنیت این بود که سفرهای خارج از کشور را به شدت محدود کرده بودم.

به گزارش خبرآنلاین، حشمت الله فلاحت‌پیشه رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی درباره انتخابات ریاست این کمیسیون در سال چهارم و دلیل رای نیاوردنش به خبرآنلاین گفت: یکی از مشکلات مجلس این است که براساس عملکرد افراد رای گیری نمی شود. کسی از من نپرسید عملکردت چه بوده است، برای من مهم بود که کمیسیون امنیت در همه عرصه ها حضور داشته باشد ولی فراکسیون ها بیشتر زورآزمایی سیاسی دارند و نوعی تبانی فراکسیونی در این انتخابات صورت گرفت و این اتفاق افتاد.

او گفت: البته بازهم می گویم این اتفاق طبیعی است و نباید معترض هم باشیم. من تنها گلایه ای که دارم و دغدغه ای که که دارم برای آینده است. من هیچوقت دیگر به مجلس نخواهم آمد ولی نگران آینده هستم. مثلا پیش از من هر سه ماه یکبار یک وزیر به کمیسیون می آمد ولی در دوره ریاست من هر هفته ای دو وزیر در کمیسیون حضور داشت یا هیچوقت در کمیسیون مشکل عدد نداشتیم. در دوره من 18 سفر استانی رفتیم.

فلاحت پیشه تاکید کرد: شاید از نظر برخی آقایان نقطه ضعف من این بود که سفرهای خارج از کشور را به شدت محدود کرده بودم نه اینکه مانع شوم بلکه گزارش می خواستم. گفتم هرکسی که به سفر خارجی می رود یک گزارش توجیهی ارائه دهد. 

مشروح این مصاحبه را می‌توانید اینجا بخوانید

۲۷۲۱۶

کد خبر 1273078

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =