توضیح پلیس تهران درباره کتک زدن یک دختر توسط مامور: او مواد زده بود، مامور متخلف مجازات می‌شود

عبدالوهاب حسن وند، سرکلانتر شرق تهران در مصاحبه ای با برنامه تهران ۲۰ جزئیاتی درباره کتک زدن خشونت بار یک دختر از سوی پلیس پایتخت که فیلم آن در شبکه های اجتماعی به صورت گسترده توزیع شده، توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سرکلانتر شرق تهران درباره فیلمی که اخیرا در شبکه های اجتماعی از برخورد پلیس با چند دختر جوان منتشر شده گفت: گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس عصر روز شنبه یکم تیرماه، پس از گزارش شهروندان درباره حضور چند دختر و پسر در پارک پلیس واقع در منطقه تهران پارس، آنها با انجام حرکات نامتعارف و به دور از شئونات اخلاقی، واحد کلانتری اعزام شد.

پس از بررسی مشخص شد 5 دختر و پسر با حرکات غیرطبیعی و پوشش نامناسب، با انجام شوخی های غیرعرفی با همدیگر عفت عمومی را جریحه دار کرده و مردم به کرار اعتراض به پلیس داشتند. ماموران پس از حضور در پارک پلیس، ابتدا آنها را ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر کردند. این افراد که حرکات سخیف داشتند و عفت عمومی را رعایت نمی کردند، در تقابل با پلیس، دختری که در فضای مجازی فیلمش است، شروع به فحاشی به پلیس کرد. سه نفر را پلیس به کلانتری دلالت داد. در ابتدا مشخص شد این افراد به دلیل مصرف مواد توهم زا و مخدر فاقد حالت عادی بودند که تعقیب قانونی صورت گرفت.

حسن وند در ادامه گفت: برخورد با این اشخاص از مطالبات مردم بود. قبل از برش فیلمی که در فضای مجازی پخش شد، خانمی که در فیلم در فضای مجازی است، کشف حجاب کرد. حرکات سخیفی به ماموران داشت. فحاشی و فضاحت داشت و این دخترخانم از حالت طبیعی خارج شده بود. با سیلی به صورت مامور ما زد و عینک او را شکست. حتی قسمتی از لباس ایشان هم مشخص است که عریان بود.

سرکلانتر شرق تهران درباره شدت عمل پلیس در این صحنه گفت: فرماندهی محترم پلیس پایتخت تاکید کرده اند با مامورانی که از قانون تخطی دارند به شدت برخورد قانونی شود.

او ادامه داد: ما پلیس خانم داریم ولی این ماجرا فی البداهه شد. مامور کلانتری به محل رسید. دختر سمت او حمله کرد و یقه پلیس را گرفت. در فیلم ما تعرض او به مامور است. مامور عصبانی شد ولی ما خطای او را نمی پذیریم و با او برخورد می کنیم. سردار فرماندهی دستور دادند و با این مامور برخورد خواهد شد ولی مردم بدانند این دخترخانم اول تعرض کرده به مامور و عینک او را شکسته و بعد حالتهایی که در فیلم مشاهده می کنید به وجود آمد. با این مامور برخوردقاطع و قانونی خواهیم کرد.

توضیح: عکس آرشیوی است.

23231

کد خبر 1273439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =