برخورد ذهنی ۲ سینماگر در یک عصر دلگیر، اثری هنری شد

امیرحسین دوانی و رضا گوران، نمایشگاه چیدمان هنری «روند معمولی» را در خانه یرما برپا می‌کنند. این دو هنرمند عرصه سینما و تئاتر، شکل‌گیری این نمایشگاه را ناشی از برخورد ذهنی خود از یک عصر دل‌گیر معرفی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایشگاه چیدمان امیرحسین دوانی و رضا گوران با عنوان «روند معمولی» روز پنجشنبه ۶ تیر در خانه یرما افتتاح خواهد شد.

امیرحسین دوانی و رضا گوران که پیش از این در عرصه سینما و تئاتر فعالیت داشته‌اند، نخستین حضور خود در هنرهای تجسمی را تجربه می‌کنند. گوران کارگردان نمایش‌هایی چون «یرما»، «هملت» و «مرداب روی بام» و فیلم سینمایی سرکوب است. دوانی هم تجربه‌ای طولانی در طراحی صحنه آثار تئاتری، سینمایی و تلویزیونی دارد. 

در بخشی از استیتمنت این رویداد آمده است: «از رویدادی ساده در یک عصر دلگیر شروع شد، ما حال و هوای آن روزمان را ساختیم برای فرار از روزمرگی. اتفاقی که می‌بینید برخورد ذهن دو نفر است برای یک تجربه در چارچوبی زیر زمین بدون تعریف».   

افتتاحیه این نمایشگاه پنجشنبه ۶ تیر، ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید تا ساعت ۲۳ جمعه ۷ تیر به خانه یرما مراجعه کنند.

۵۷۵۷

کد خبر 1273747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =