۶ میلیارد تومان برای تکمیل سایت جدید مرکز کنترل و ترافیک شهرداری کرج

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از روند احداث سایت جدید مرکز کنترل ترافیک بازدید کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری کرج امروز ، محمدرضا احمدی نژاد در حاشیه بازدید از سایت جدید و در حال احداث مرکز کنترل و ترافیک شهرداری که با حضور رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات انجام شد، اظهار کرد: در راستای تجمیع دیتا سنتر شهرداری که از سوی سازمان فاوا در حال پیگیری است مقرر شد طی سال های آتی ساختمان جدید مرکز کنترل ترافیک با همکاری سازمان فاوا در محل تجمیع دیتا سنتر شهرداری احداث شود.

وی با بیان اینکه این مجموعه با بیش از ۲۵۰ متر مربع مساحت در حال احداث است، افزود: تا کنون اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان برای احداث این پروژه از سوی معاونت حمل و نقل اختصاص داده شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در ادامه یادآور شد: در سال جاری نیز به منظور تکمیل این مجموعه، مبلغی بالغ بر۶ میلیارد تومان از سوی مدیریت شهری در بودجه سال ۹۸ تخصیص اعتبار شده است.

احمدی نژاد تصریح کرد: با توجه به پیگیری های صورت گرفته به منظور اخذ کد برای دوربین های ثبت تخلف، احداث این سایت از لحاظ ساختاری، توسعه سیستم حمل ونقل هوشمند برای بخش اوپراتوری و کارمندی را به همراه خواهد داشت.

وی گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته کلیه دوربین‎های پلاک خوان نصب شده در سطح شهر کد جریمه اخذ خواهند کرد و با افزایش تعداد پرسنلِ عملیاتی راهور در سایت دوم شهرداری که در حال اماده سازی است؛ گام مهمی در مدیریت هوشمند تخلفات با همکاری پلیس راهور برداشته می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج تاکید کرد: با اجرایی شدن برنامه های مذکور شاهد تعامل اجرایی بین شهرداری و راهور در کنترل ترافیک شهری خواهیم بود.

۴۶

کد خبر 1273962

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =