سلحشوری: حس تمایز در برخی از سلبریتی‌ها واقعا آزاردهنده است

پروانه سلحشوری معتقد است که برخی از ستاره‌ها حس برتری و تمایز در خودشان است و این مسئله بسیار آزاردهنده است و باعث ایجاد فضایی دوقطبی در جامعه می‌شود که بسیار هم خطرناک است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این روزها شاهد موضع‌گیری‌های بسیاری علیه سلبریتی‌ها هستیم و در واقع حساسیت‌ها نسبت به رفتار و عملکرد آن‌ها در جامعه به شدت افزایش پیدا کرده است و دیگر همچون گذشته هر سخن یا رفتارشان به راحتی تاب آورده نمی‌شود.

پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه این اتفاق ناشی از ایجاد فضای دو قطبی در جامعه است، به خبرآنلاین گفت: «من معتقدم که دو قطبی‌سازی در جامعه در حال رخ دادن است که به این مسئله هم دامن می‌زند، مانند ستاره‌های سینما و مردمی که نان ندارند، بحث سیاسیون، پزشکان و... در این میان نیست اما من کلا این نوع برخوردها را نمی‌پسندم، کسانی هستند که خود را سلبریتی می‌نامند و من خود به شخصه دیدم خیلی دوست دارند متمایز باشند، همه ما مردم عادی هستیم و در نهایت همه در انسان بودن باهم مشترک هستیم، من اگر در خیابان بروم و پیرمرد و پیرزنی را ببینم هیچ برتری به آن‌ها ندارم.»

او افزود: «دوستان سلبریتی را دیدم و خیلی هم برایم آزاردهنده بود که این حس تمایز و برتری در خودشان هم هست و این حس جامعه را از بین می‌برد، حال به عنوان مثال حمید فرخ‌نژاد صادقانه و از ته دلش گفته است «زن و بچه من آن طرف هستند و برای تامین رفاهشان دچار مشکل شدم» اما مردمی که گرفتار معیشت‌شان هستند برایشان سخنان او سخت است. ما باید بدانیم هر جامعه‌ای طبقات مختلفی دارد. در ایران شکاف طبقاتی بیداد می‌کند، فاصله غنی و فقیر به علت سیاست‌های اعمال شده به شدت زیاد شده است و مسئولان ما مقصر هستند و این مسئله‌ای است که باید به آن توجه شود.»

مشروح سخنان سلحشوری درباره افزایش حساسیت جامعه نسبت به رفتار و عملکرد سلبریتی‌ها را بخوانید.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1273971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • IR ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
  0 0
  معلوم می شود شما ذهنتان خیلی درگیر سلبریتی ها است مردم به خودشان ومشکلا تشان فکر می کنند نه به کسی دیگر
 • IR ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
  0 0
  سلبریتی ها باید بدونند از مردم عادی برترنیستند متاسفانه هم در دنیاهم درایران کسانی ازاین قشر بحاطر کم ظرفیتی فکرمیکنند توی هرکاری که سررشته هم ندارند باید دخالت کنند بخصوص درمسابل سیاسی،این چهرها پیش مردم اکثرا وجه خودسون راازدست دادند امثال افشارها،رامبدجوانها،پرستوییها،بخاره رهنماها،سحر قریشی ها و...اینهافکرنمیکنند اکر مردم له سبنما نروند وفیلیم بفروش نرود هشتشن گرو نهشان میشودالبته بعشی هایشان باپول همسرانشان به مردم پز خم میدهند ...