۲ نفر
۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
سال ۹۸ بهار راه‌سازی البرز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: با عنایت به تدابیردولت تدبیر و امید و پیگیری های مجدانه استاندار محترم البرزدر را ستای شکوفایی و توسعه البرز، انتظار می رود پروژه های عمرانی در اسرع وقت اجرایی و به اتمام برسند.

به گزارش خبرآنلاین ، علی درویش پور در جلسه بررسی روند احداث قطار شهری هشتگرد_کرج و مسکن مهر شهر جدید هشتگرد که با حضور طاهر خانی معاون وزیر راه و شهر سازی و مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهر سازی در امور مسکن مهر برگزار شد گفت: با توجه به بار ترافیکی سنگین در محورهای مواصلاتی البرز ، احداث ادامه قطار شهری البرز در اولویت قرار گیرد. 

وی عنوان کرد: اکثر قریب به اتفاق جمعیت البرز شهرنشین هستند که یکی از اقدامات ضروری برای کاهش معضلات حاشیه نشینی تسریع در احداث شهرهای جدید است. 

درویش پور تاکید کرد: با عنایت به تدابیردولت محترم و پیگیری های مجدانه استاندار محترم در راستای شکوفایی و توسعه البرز، انتظار می رود  پروژه های عمرانی در اسرع وقت اجرایی و به اتمام برسند. 

معاون هماهنگی امور عمرانی افزود: بهره برداری از قطار شهری در جهت توسعه و سامان دهی حوزه مسکن و ایاب و ذهاب شهروندان بسیار ضروری است. 

وی تاکید کرد: با توجه به تاکیدات استاندار محترم و مطالبات مردمی می بایست قطار شهری کرج_ هشتگرد تا پایان تابستان سال جاری افتتاح شود. 

درویش پور گفت : انتظار می رود افتتاح  قطعه اول آزاد راه تهران_ شمال و همچنین پروژه ادامه همت در موعد مقرر به بهره برداری برسند. 

وی افزود: قدردان زحمات وزیر محترم راه و شهرسازی و سایر دستگاه های اجرایی هستیم که انتظار می رود باهمین روند در انجام و تکمیل پروژه های عمرانی توفیق داشته باشیم. 

درادامه جلسه طاهر خانی عنوان کرد:  در راستای سیاست های اقتصادی دولت محترم، فروش اقساطی مسکن مهر در اولویت قرار دارد. 

وی اشاره کرد: ۴۰۰۰ واحد مسکن مهر به صورت فروش اقساطی به متقاضیان واگذار خواهد شد. 

گفتنی است در هفته دولت ۲۰۰۰واحد مسکن مهر افتتاح خواهد شد و تا پایان سال ۹۸ با افتتاح ۶۲۰۰ واحد مسکونی طرح مسکن مهر بطور کامل بهره برداری خواهد شد.

46

کد خبر 1274206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =