بهره‌برداری از طرح آب‌رسانی به مجتمع شهدای غلامان چگنی

طرح آبرسانی به مجتمع شهدای غلامان چگنی و فاز اول تصفیه خانه روستای بدرآباد خرم آباد با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو به بهره برداری رسیدند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان در این رابطه گفت: در طرح آبرسانی به مجتمع شهدای غلامان چگنی تعداد ۲ روستا با جمعیت ۲۲۸ نفر از نعمت آب آشامیدنی شرب سالم بهره مند شدند.
وی افزود: این پروژه با اعتبار ۷۴۰ میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی و در راستای خدمات رسانی روستایی اجرا گردید.
بهره برداری از فاز اول پروژه فاضلاب و تصفیه‌خانه روستای بدرآباد خرم‌آباد
کاکاوند همچنین اظهار کرد: باحضور مقام عالی  وزارت نیرو فاز اول پروژه فاضلاب و تصفیه‌خانه روستای بدرآباد خرم‌آباد به بهره برداری رسید.
 علیرضا کاکاوند ادامه داد: دقایقی پیش، رضا اردکانیان و استاندار لرستان و نمایندگان خرم آباد در مجلس شورای اسلامی ،  فاز اول پروژه فاضلاب و تصفیه‌خانه روستای بدرآباد شهرستان خرم‌آباد افتتاح گردید.
مدیرعامل آبفار لرستان در خصوص اعتبار هزینه شده در این طرح تصریح کرد: در این طرح ۴ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و روستای بدرآباد را با ۴۰۹۷ نفر جمعیت تحت پوشش قرار می‌دهد که ۱.۷ کیلومتر خط و ۱۱ کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا شده است.
مهندس کاکاوند در پایان عنوان نمود: دستگاه تصفیه‌خانه با ۵۵۰۰ مترمربع در محوطه طرح  احداث شده که در آن ۳۸۳ مترمربع دیوار بتنی پیش‌ساخته به کار رفته است.
۴۶
کد خبر 1274334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =