خطای فاحش جبهه پایداری در انتخاب کاندیداهای اصلح

عباس سلیمی‌نمین درباره تاکید جبهه پایداری بر انتخاب گزینه اصلح گفت: کارنامه سیاسی جبهه پایداری نشان می دهد که هیچ گاه در انتخاب فرد اصلح موفق نبودند.

عباس سلیمی نمین در گفت و گویی با خبرآنلاین به نقد عملکرد جبهه پایداری پرداخت و گفت: بررسی کارنامه سیاسی جبهه پایداری در انتخاب های گذشته نشان داده که کاندیدای اصلح نداشتند به طوریکه هم در شاخص‌ها و هم مصادیق خطاهای فاحش داشتند. 

>>> بیشتر بخوانید:
کنایهٔ سلیمی‌نمین به مصباح و پایداری‌ها: احمدی‌نژاد گزینه اصلح بود؟

این چهره سیاسی اصولگرا ادامه داد: در یک کار جمعی همه باید ادله خود را ارائه دهند حتی اگر گروه ها نتوانستند همدیگر را در انتخاب اصلح قانع کنند باید به رای اکثریت مراجعه کنند یعنی نظر اکثریت را مبنای کار خودشان قرار دهند.

سلیمی نمین گفت: جبهه پایداری نمی تواند از یک سو سخن از ائتلاف و کار مشترک با سایر گرایش ها در جریان اصولگرا به میان آورد اما از سوی دیگر به ابتدایی ترین اصول کار مشترک پایبند نباشد؛ ابتدایی ترین اصول کار مشترک این است که گرایش های مختلف در جریان اصولگرا افراد اصلح مورد نظر خود را در اجتماعی که نمایندگان آنها حضور دارند مطرح و البته دلایل خود را در دفاع از کاندیداهای مورد نظر اقامه کنند اما در نهایت افرادی را در لیست قرار دهند که رای اکثریت نمایندگان جریان مختلف طیف اصولگرا به آنها باشد.

27219

کد خبر 1274709

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • IR ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
  0 0
  جبهه پایداری مثل نئوکان های امریکا می مونه. کاندیداهاشون هرچقدر نادان تر و غیر متخصص تر باشند اصلح ترند چون پشت پرده این جبهه راحت تر می تونه اونها رو به نفع خودشان به بازی بگیره.
 • IR ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
  0 0
  مردم از بی اعتمادی رای نمی دهند این تو فکر انتخاب موندخ
 • IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
  0 0
  به نظرم بهتر است که هر گروهی با شعارها و ایده های خود به انتخابات ورود کند و ائتلاف برای بعد از انتخابات بماند تا به این ترتیب وزن هر گروه در میان ملت مشخص شود و بعد اگر مطالباتی دارد به اندازه وزن خودش ادعا کند نه اینکه در ایران همه از طرف 80 میلیون صحبت میکنند.