پکیج‌های اسپانسرینگ هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند رونمایی شد

طی آیینی، هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند به عنوان اولین هیات ورزشی در تاریخ استان خوزستان اقدام به طراحی و رونمایی از پکیج‌های اسپانسرینگ کرد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از خوزستان، محمود نواصر ظهر یکشنبه در این آیین که با حضور اصحاب رسانه در مرکز همایش‌های هتل بین‌المللی پارسیان آبادان برگزار شد، اظهار کرد: هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند تنها هیات ورزشی در استان خوزستان است که تاکنون با سفیر کشور برزیل و سفیر کشور اندونزی در ایران دیدار کرده است.

وی با اعلام اینکه بدمینتون اروند شهرتی جهانی کسب کرده است، افزود: دیدار با نماینده عالی فرهنگی کشور لبنان و دیدار با نماینده عالی فرهنگی کشور سوریه و همچنین دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان بصره کشور عراق فقط بخشی از فعالیت‌های هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند در حوزه دیپلماسی ورزشی است.

رییس هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند با اشاره به توجه رسانه‌های کشوری به این هیات، توضیح داد: طی ۹ ماهی که از تشکیل این هیات سپری می‌شود بیش از ۵۰ خبر از هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند بر روی خبرگزاری‌های رسمی قرار گرفته است که این آمار به غیر از خبرهای صدا و سیما، روزنامه‌ها و سایر پایگاه‌های خبری است و نشان می‌دهد که این هیات در کانون توجه ویژه رسانه‌های کشوری قرار دارد.

نواصر برگزاری مسابقات متعدد را یکی دیگر از نقاط قوت این هیات قلمداد کرد و گفت: بدمینتون اروند در حوزه برگزاری مسابقات، در سطح استان خوزستان رکورددار است و مدیران این هیات افرادی اجرایی هستند که خود این موضوع باعث فعالیت فرا انتظار این هیات شده است.

وی با اشاره به درخواست‌های متعدد به منظور حمایت مالی از بدمینتون اروند، بیان کرد: با توجه به اینکه این هیات در کانون توجه‌ها قرار دارد همین امر باعث شده تا بخش خصوصی برای معرفی بهتر فعالیت‌ها و یا برند خود از این ظرفیت عظیم و ویژه استفاده کند.

رییس هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند ادامه داد: توان مالی بخش خصوصی متغیر است و به عنوان مثال ممکن است توان مالی یک بخش ۱ میلیون تومان باشد و یک بخش دیگر ۳ میلیارد تومان که برای همه علاقمندانی که قصد دارند در قالب حمایت کننده مالی در کنار ما باشند راهکار و همچنین بسته‌های متناسب با توان مالی آنها را آماده کرده‌ایم؛ همچنین برای ادارات و یا سایر بخش‌های دولتی، بسته‌های متناسب با ظرفیت آنها را تدوین کرده‌ایم.

نواصر با تاکید بر اینکه فرصت‌های اسپانسرینگ بدمینتون اروند ویژه و استنائی است، افزود: تا قبل از تدوین پیکیج‌های اسپانسرینگ هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند، اسپانسرهایی در کنار این هیات قرار گرفتند و همه آنها از شرایط موجود ابراز رضایتمندی کردند و به معرفی بهتر برند خود از این طریق اذعان کردند.

وی در خصوص قالب‌های پکیج اسپانسرینگ توضیح داد: طراحی و تدوین پیکیج‌های اسپانسرینگ هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند ۸ ماه زمان برد و بیش از ۱۵۰۰ پکیج اسپانسرینگ موفق جهانی مورد برسی و کارشناسی قرار گرفت. از چند متخصص بازاریابی ورزشی در سطح کشور مشاوره اخذ شد و سر انجام کارگروه ویژه تدوین بسته‌های حمایت کننده مالی هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند، این پکیج‌ها را آماده کرد.

رییس هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند ابراز امیدواری کرد: این پکیج‌ها با آخرین روش‌های روز بازاریابی ورزشی جهانی تدوین شده و نوین، علمی، برنامه محور، کارآمد و اقتصادی است و به گونه‌ای طراحی شده که بخش‌های خصوصی و دولتی علاقمند به اسپانسری برای بدمینتون اروند، حتما به اهداف خود برسند که در واقع نقطه قوت این پکیج‌ها است.

نواصر اظهار کرد: بسیاری از رستوران‌ها و یا واحدهای صنفی مربوط به غذا اعلام کردند که به جای پرداخت هزینه اسپانسرینگ، به عنوان مثال می‌توانند ۸۰۰ پُرس غذا طی مدت زمان مشخص(توافقی) ارائه دهند، که در این پکیج‌ها برای این صنوف نیز برنامه‌ریزی شده است.

وی توضیح داد: برای اخذ هرگونه مشاوره و همچنین عقد قرارداد اسپانسرینگ، شماره تماس «۰۹۱۹۹۵۳۹۰۱۳»، «۰۹۱۶۳۳۱۹۰۷۳» و همچنین پست الکترونیک «arvandbn@gmail.com» در نظر گرفته شده است.

46

کد خبر 1275046

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =