پیغام پرسپولیس به بیرانوند: هیچ راهی برای جدا شدن نداری!

شماره یک تیم ملی که سودای جدایی در سر دارد، تصمیم گرفت به جای تمرین کردن با ایرج عرب ملاقات کند و برای لژیونر شدن رضایتنامه بگیرد.

روزنامه خبرورزشی نوشت: تمرینات پرسپولیس در حالی از چهارشنبه هفته قبل زیر نظر کریم باقری آغاز شد که علیرضا بیرانوند در آن غیبت داشت. شماره یک تیم ملی که سودای جدایی در سر دارد تصمیم گرفت به جای تمرین کردن با ایرج عرب ملاقات کند و برای لژیونر شدن رضایتنامه بگیرد. گفته می‌شود علیرضا بیرانوند پیشنهاداتی از بلژیک، یونان و ژاپن دارد و بندی هم در قراردادش گنجانده شده که با پرداخت ۷۰۰هزار دلار آزاد شود. بنابراین شماره یک تیم ملی می‌خواهد از پرسپولیس جدا شود.

هفته گذشته مصطفی سلیمانی وکیل علیرضا بیرانوند دو جلسه جداگانه با ایرج عرب و مدیران پرسپولیس برگزار کرد که به سرانجامی نرسید و دست خالی جلسه را ترک کرد. از آن‌جایی که مدیرعامل پرسپولیس درگیر داستان جدایی برانکو و انتخاب سرمربی جدید بود بنابراین خیلی نتوانست جلسه مفیدی با بیرانوند و وکیلش برگزار کند.

حالا خبر می‌رسد امروز قرار است جلسه‌ای میان ایرج عرب و علیرضا بیرانوند برگزار و در این رابطه تصمیم‌گیری شود. گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس با توجه به نیازش به علیرضا بیرانوند به این دروازه‌بان پیغام داده که «به هیچ‌وجه حق جدایی نداری و باید بمانی»! این یک پیام روشن از سوی باشگاه برای گلر ملی‌پوشی است که می‌خواهد لژیونر شود. پرسپولیسی‌ها خوب می‌دانند علیرضا بیرانوند سه سال قبل به این تیم پیوست و در این سه سال هم قهرمان لیگ برتر شد؛ در واقع این گلر ملی‌پوش با عملکرد و کلین‌شیت‌هایش نقش پررنگی در قهرمانی و موفقیت‌های پرسپولیس داشته است.

در حال حاضر گرچه بوژیدار رادوشوویچ با پرسپولیس به توافق رسیده که بماند، اما همه می‌دانند او نمی‌تواند برای یک فصل پرفشار شماره یک مدافع عنوان قهرمانی باشد. پیدا کردن گلری در حد و اندازه‌های علیرضا بیرانوند هم تقریباً غیرممکن است. بنابراین مدیران پرسپولیس قصد دارند شماره یک را حفظ کنند. ۷۰۰هزار دلار بیرانوند یا باشگاه خواهانش هم دردی از پرسپولیس درمان نمی‌کند!

این عکس‌ها را هم ببینید: بیرانوند در فکر همبازی شدن با اینیستا و داوید ویا

43503

کد خبر 1275097

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =