دستگیری عامل گروگانگیری جوان ۲۵ ساله

مهر نوشت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در ۱۷ خرداد سال جاری در یکی از محورهای ارتباطی روستایی توابع شهرستان سرباز بلافاصله تیم‌هایی از پلیس آگاهی و امنیت عمومی تحقیقات خود را برای رهایی گروگان آغاز کردند.

 سردار محمد قنبری اظهار داشت:با حضور عوامل انتظامی در محل آدم ربایی مشخص شد پنج سرنشین یک دستگاه پژو ۴۰۵ پس از متوقف کردن یک دستگاه خودرو وانت با تهدید سلاح کلاش سرنشین ۲۵ ساله آن را ربوده و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه تحقیقات آدم ربایان با خانواده این فرد تماس گرفته و مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال را برای رهایی او مطالبه کردند.

وی اظهار داشت: تیم رسیدگی کننده پرونده با استفاده از سرنخ‌های موجود عملیات گسترده‌ای را برای رهایی گروگان آغاز کرد و سرانجام سه روز پس از زمان آدم ربایی، گروگانگیران با تنگ شدن عرصه بر خود، فرد ربوده شده را در یکی از روستاهای همان محدوده رها کردند.

سردار قنبری افزود: تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند ادامه داشت تا اینکه روز گذشته اطلاعاتی در خصوص محل اختفای سرکرده این باند که فردی سابقه دار و به اتهام شرارت، آدم ربایی و تیراندازی تحت تعقیب مقامات قضائی است، بدست آمد.

وی گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی پس از هماهنگی قضائی با محاصره محل در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه متهم ۲۳ ساله را دستگیر کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند تاکید کرد: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت شهروندان برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

1717

کد خبر 1275180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =