درخواست یورویی کاوه رضایی از استقلال!

استقلال برای تقویت خط دفاعی خود به دنبال به خدمت گرفتن کاوه رضایی مهاجم تیم بروژ بلژیک است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسئولان باشگاه استقلال مذاکراتی با کاوه رضایی انجام داده‌اند تا در صورت تمایل این بازیکن به جمع آبی پوشان ملحق شود. ماجرای جذب این بازیکن به هفته‌های قبل برمی‌گردد و حتی پیش از آنکه استراماچونی به عنوان سرمربی سکان هدایت آبی‌ها را در دست بگیرد، مذاکراتی با این بازیکن انجام شد؛ مذاکراتی که هیچ نتیجه‌ای تا کنون در برنداشته است. البته ابتدای هفته پیش خبری در میان استقلالی‌ها دهان به دهان شد با این مضمون که رضایی به احتمال زیاد با استقلال به توافق رسیده است اما بعد از گذشت یک روز مشخص شد هیچ توافقی میان دو طرف حاصل نشده و رضایی بیش از آنکه دوست داشته باشد به ایران بازگردد و برای استقلال بازی کند، طالب ادامه بازی در اروپا است.

رضایی حتی حاضر است به لیگ‌های سطح پایین‌تر اروپایی هم منتقل شود اما به فوتبال ایران باز نگردد. صحبت‌هایی که این مهاجم با مسئولان باشگاه استقلال انجام داده نیز بسیار از موضع بالا بوده و او به سران باشگاه استقلال گفته چنانچه بخواهد یک فصل برای استقلال بازی کند، فقط دستمزد یورویی خواهد گرفت! درخواستی که روشن نیست بر چه مبنایی مطرح شده و چرا این بازیکن بدون در نظر گرفتن قواعد فوتبال ایران چنین خواسته‌ای را مطرح کرده است.

به هرحال با شرایطی که کاوه رضایی پیش روی باشگاه استقلال گذاشته بعید است که این بازیکن قراردادی با استقلال امضاء کند مگر آنکه از موضع بالای خود کوتاه بیاید و به جای دریافت یورو به همان دستمزد ریالی تن بدهد. رضایی در سال های اخیر عملکرد چندان درخشانی هم در فوتبال اروپا نداشته و به دلیل سبک بازی اش اکنون در لیست خروج کلوب بروژ  بلژیک هم هست. ناگفته نماند که رضایی در مذاکراتی که با باشگاه سپاهان داشته نیز از آن ها طلب دستمزد یورویی کرده است.

256 43

کد خبر 1275196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =