تلاش مارول برای شکستن رکورد «آواتار» جواب نداد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» در این هفته با سکانس‌هایی جدید اکران شد و فروش خود را چند برابر کرد اما این شگرد جواب نداد و رکورد «آواتار» به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ پا برجاست.

در هفته گذشته فیلم سینمایی «انتقام جویان:‌ پایان بازی» محصول مشترک کمپانی‌های مارول و دیزنی با چند سکانس جدید و ۱۸ ثانیه اضافی به پایان فیلم اکران شد تا با این کار بتواند فیلم پرفروش جیمز کامرون یعنی «آواتار» را شکست دهد و به پرفروش‌ترین فیلم گیشه تبدیل شود.

«انتقام جویان» که به کارگردانی برادران روسو ساخته شده، در این هفته با ۱۷۸ درصد افزایش فروش نسبت به گذشته ۵.۵ میلیون دلار به صورت داخلی (رتبه هفتم پرفروش‌های هفته) و ۲.۳ میلیون دلار هم در گیشه‌های خارجی فروش داشت تا به دو میلیارد و ۷۶۰ میلیون دلار برسد. مارول در کنجکاو کردن مخاطبان بسیار خوب عمل کرد، اما با این حال هنوز یک مانع ۲۷ میلیون دلاری را برای رسیدن به ۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون پیش روی خود می‌بیند.

پیش‌بینی‌کننده‌های گیشه فروش اعلام کردند که خیلی بعید به نظر می‌رسد که این فیلم بتواند در هفته‌های آتی این ۲۷ میلیون را کسب کند و به این ترتیب میتوان گفت مارول باید به رتبه دوم پرفروش‌ها بسنده کند.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1275295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =