فراخوان متقاضیان صدور مجوز مراکز تخصصی مشاوره ازدواج

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از فراخوان ویژه برای متقاضیان صدور مجوز مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده تحت پوشش این وزارتخانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین استان چهارمحال وبختیاری ، طهماسب شیروانی اظهار داشت: بر اساس تفاهم صورت گرفته شده با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور برای متقاضیان واجد شرایط بدون برخورداری از پروانه اشتغال، در صورت تایید صلاحیت‌های علمی و اخلاقی، پروانه تخصصی صادر می‌کند.
 وی ادامه داد: این فرصت برای افراد واجد شرایط و با هدف ساماندهی و استقرار دفاتر مراکز تخصصی مشاوره در شهرستان‌های کمتر برخوردار پیش بینی شده است.
شیروانی داشتن حداقل ۳۵ سال سن و بالاتر، داشتن مدرک تحصیلی مرتبط دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های روانشناسی و مشاوره را از شرایط متقاضیان دریافت مجوز اعلام کرد و گفت: این افراد می توانند تقاضای خود را به ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و یا معاونت جوانان اداره کل استان اعلام کنند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان  استان ادامه داد: مهلت ارسال مدارک تا پایان تیرماه و به صورت ارائه حضوری مدارک است.

 وی تصریح کرد: مقرر شده است امسال ۱۵۲ کارگاه و دوره آموزشی قبل و هنگام ازدواج با محوریت مراکز مشاوره برگزار شود.
شیروانی خاطرنشان کرد: متقاضیان جهت اطلاع بیشتر با شماره ۰۳۸۳۲۲۵۱۰۰۰ (خانم علی بابایی) معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تماس حاصل نمایند.

46

کد خبر 1275420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =