مرگ پسر حاکم شارجه امارات هم‌زمان با اختلافات ابوظبی و دبی

فارس نوشت:مرگ یک عضو از اعضای خاندان حاکم در امارت دیگر امارات در سایه اخبار اخیر از اختلافات در خانواده حاکم دبی خبر ساز شد.

 دیوان امارت «الشارجه»، یکی از امارت‌های هفتگانه امارات متحده عربی از مرگ «خالد»، پسر «سلطان بن محمد القاسمی»، حاکم الشارجه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری رسمی امارات (وام)، این دیوان سه‌شنبه (یازده تیر) اعلام کرد که به مناسبت فوت این شاهزاده سه روز عزای عمومی اعلام شده و پرچم‌های امارت شارجه طی این مدت نیمه برافراشته خواهد بود و قرار است جسد او از لندن به امارات منتقل شود.

دیوان مذکور و خبرگزاری وام به علت مرگ این شاهزاده ۳۹ ساله در انگلیس اشاره‌ای نکرده‌اند. خالد دومین پسر از بین شش فرزند حاکم شارجه امارات است.

مرگ پسر حاکم الشارجه امارات آن هم در انگلیس در حالی اتفاق می‌افتد که اخیرا رسانه‌ها از فرار زن «محمد بن راشد آل مکتوم»، حاکم دبی به آلمان و اقامت او در مکانی سری در انگلیس خبر داده‌اند.

گفته می‌شود هیا بنت الحسین با هم‌دستی امارت ابوظبی قصد داشته علیه برادرش «عبدالله دوم»، پادشاه اردن کودتا کند که بعد از لو رفتن مجبور شده است با دو فرزندش امارات را به مقصد آلمان ترک کند.

310311

کد خبر 1275855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =