وضع بازار موبایل هفته آینده مشخص می‌شود

باشکاه خبرنگارن جوان نوشت: رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل گفت: طی هفته آینده وضع بازار موبایل مشخص می‌شود.

ابراهیم درستی، رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضع بازار موبایلگفت: طی هفته آینده وضع بازار موبایل مشخص می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل ادامه داد: حدود چهل روزی است که بسیاری از شرکت‌ها ثبت سفارش کردند و این درحالی است که باید منتظر ماند که آیا این شرکت‌ها می‌توانند سهم بازار را تأمین کنند یا خیر.

وی افزود: اگر شرکت‌ها قادر نیستند که کمبود بازار را تأمین کنند، اجازه دهند واردکنندگان با واردات کمبود و نیاز بازار را جبران کنند.بیشتر بخوانید: قیمت گوشی همراه به نرخ ارز بستگی دارد/ افزایش قیمت‌ در بازار کاذب بود 

بازار تلفن همراه

به گفته درستی، باتوجه به آنکه نرخ ارز در بازار کاهش یافته است؛ اما قیمت موبایل تغییر نکرده و باید علت این امر را جویا شد.رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل در پاسخ به این پرسش که تعیین تکلیف ۶۶۰ هزار گوشی به جا مانده در گمرک به کجا رسیده است، اظهار کرد: بسیاری از این گوشی‌ها روانه بازار شده‌ و تعداد اندکی از آنها در گمرک باقی مانده است.

درستی تصریح کرد: هدف ما آن است که بتوانیم گوشی مورد نیاز بازار را تأمین و رضایت متقاضیان را جلب کنیم.رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل تأکید کرد: امیدواریم که بازار موبایل بتواند به یک ثبات قیمت برسد تا سودجویان و دلالان از این موضوع سوءاستفاده نکنند.

درستی گفت: امیدواریم همکاری دولت و اصناف بیشتر شود تا بازار روند مطلوب‌تری به خود بگیرد.

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1275945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =