۶۲ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به طرحهای اشتغال‌زا در لرستان پرداخت شد

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان لرستان گفت :بیش از ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به طرحهای اشتغالزای پرداخت شده است .

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، علی آشتاب با بیان اینکه  از سال گذشته مبلغ ۱۳۶ میلیارد تومان اعتبارجهت تسهیلات اشتغالزا به سه نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ، بنیاد شهید و بهزیستی از محل تسهیلات اشتغال روستایی به استان اختصاص داده شده است گفت : هدف این طرح کمک به درآمد خانوارها و ایجاد مشاغل مکمل جهت بهبود رفاه خانوارهای تحت پوشش است که تاکنون مبلغ ۶۲ میلیارد و ۶۵۲ میلیون تومان از این تسهیلات به طر ح نهاد های حمایتی استان پرداخت و عقد قرارداد شده است .

۱۹۶ طرح نهاد حمایتی بنیاد شهید و امور ایثارگران

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در مورد وضعیت طرح‌های حمایتی معرفی شده به بانک‌ها و موسسه‌های عامل از طریق سامانه کارا گفت: در این زمینه نیز ۱۹۶ طرح نهاد حمایتی بنیاد شهید و امور ایثارگران ، ۲۵۰ طرح بهزیستی و یک هزار و ۳۳۱ طرح کمیته امداد به بانک‌های عامل معرفی شده که تعداد یک هزار و ۷۷۷ طرح با مبلغ  ۶۲ میلیارد و ۶۵۲ میلیون تومان  توسط بانک‌ها و موسسه‌های عامل پرداخت شده است.

آشتاب با اشاره به اشتغال ایجاد شده در این طرحهای اقتصادی اظهار داشت : با بهره برداری از این طرح های حمایتی زمینه ایجاد تعداد دو هزار و ۱۱۵ نفر اشتغال فراهم خواهد شد .

وی افزود : با توجه به تعامل خوب و هماهنگی با استانداری ، دستگاههای حمایتی و بانک های عامل، تمامی طرح ها به صورت مرحله ای و با نظارت مستقیم کارشناسان و با هدف پایداری طرح ، مورد بازدید قرار می گیرد.

۴۶

کد خبر 1276100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =