با توسعه زیرساخت‌های گردشگری کشور قشرهای مختلف مردم از این صنعت بزرگ نفع می‌برند

دکتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس و استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرآنلاین از استراتژی های صنعت گردشگری برای توسعه اقتصادی سخن گفت .


دکتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس و استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرآنلاین از استراتزی های صعت گردشگری برای توسعه اقتصادی سخن گفت و ایده هایش را مطرح کرد.
وی با اشاره به تعدد مکان های گردشگری کشور از آن به عنوان پتانسیلی مثبت برای رونق اقتصاد گردشگری یاد کرد و افزود همین پراکندگی باعث می شود قشرهای مختلف مردم از این صنعت ذی نفع شوند.
این استاد دانشگاه حضور انبوه توریست ها را یکی از نشانه های امنیت کشورها دانست و بر سرمایه گذاری متناسب در این زمینه تاکید کرد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی توجه ویژه به گردشگران کشورهای همسایه و منطقه را باعث رونق این صنعت در کشورمان دانست و گفت که توریست های کشورهای همجوار مثل عراق و کشورهای آسیای میانه به دلیل این که با شرایط منطقه آشنا هستند راحت تر از توریست های کشورهای اروپایی و آمریکایی به ایران سفر می کنند و این قابلیت بالایی است که باید از آن به بهترین نحو استفاده برد.
قادری افزود اگر عزم و اراده ای برای توسعه صنعت گردشگری باشد توسعه زیر ساخت های این صنعت نیاز زیادی به ارز ندارد و می تواند با سرمایه گذاری منطقی به بازدهی مناسبی رسید.با کمترین سرمایه گذاری در صنعت توریسم می توانیم بهترین و بالاترین دریافتی ارزی را برای کشور داشته باشیم.

1717

کد خبر 1276508

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =