سواحل غربی دریای خزر خنک می‌شود/ هوای تهران در ۲۴ ساعت آینده

سازمان هواشناسی کشور برای سواحل غربی دریای خزر کاهش سه تا پنج درجه‌ای دمای هوا و برای شرق کشور بویژه زابل تداوم وزش باد شدید پیش بینی کرد.

به گزارش خبرآنلاین، بر اساس این گزارش در جنوب تهران و استان‌های قم، مرکزی و نیمه غربی اصفهان در برخی از ساعات وزش باد به‌همراه گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

گزارش سازمان هواشناسی حاکی است در روزهای در ساعات بعد از ظهر روزهای یکشنبه و دوشنبه در شمال استان‌های آذربایجان غربی و شرقی و دامنه‌های البرز در استان‌های گیلان و اردبیل رگبار پراکنده و همچنین گاه رعد و برق رخ می‌دهد. سه‌شنبه نیز در مناطق مذکور بارش پراکنده، در دامنه های البرز در شرق سواحل واقع در استان‌های مازندران و گلستان رگبار پراکنده و گاهی نیز رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی همچنین برای روز یکشنبه به طور موقت کاهش نسبی ۳ تا ۵ درجه‌ای دما در غرب سواحل دریای خزر همراه با بارش پراکنده پیش بینی کرده است.

طبق این گزارش در طول ۵ روز آینده نیز تداوم وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک را در شرق کشور به‌ویژه زابل ادامه خواهد داشت.

هوای استان تهران نیز در طول روز صاف و در بعد از ظهر و شب به‌همراه وزش باد خواهد بود. بر اساس گزارش سازمان هواشناسی خلیج فارس هم امروز (جمعه) مواج است.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1276567

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =