سلطانی‌فر: کسانی که اختلاف به وجود می‌آورند باید از ورزش بروند/ صالحی‌امیری: باید منیت‌ها از ورزش برداشته شود

وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم افتتاح سالن فارسی آکادمی ملی المپیک حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسعود سلطانی‌فر صبح شنبه در مراسم افتتاح سالن فارسی آکادمی ملی المپیک بیان کرد: امیدوارم من و صالحی امیری با هم‌افزایی و هماهنگی دوره تاریخی را به جا بگذاریم و باعث شود همین رویکرد در آینده هم استمرار پیدا کند به طوری که دیگر اختلافات و مسائلی که در گذشته بوده را در کتاب‌ها بخوانیم و شاهد نباشیم مدیران عالی ورزش با هم اختلاف دارند چون تأثیر خود را در ورزش می‌گذارد.

او ادامه داد: ما در این شرایط سخت اعتباری موفق شدیم بزرگ‌ترین سالن دوومیدانی را در خرم آباد افتتاح کنیم و این پروژه ۱۲ سال طول کشید تا افتتاح شود. ۱۱ سالن سرپوشیده حدود ۶ هزار نفری داریم که حدود ۱۵ سال است که می‌خواهد افتتاح شود. تلاش می‌کنیم تا پایان دولت ۱۰ تا ۱۱ سالن دیگر افتتاح کنیم تا همه استان‌ها شرایط میزبانی داشته باشد. روال هم بر این شده که مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها شنبه هر هفته باید گزارشی از روند کار پروژه ارائه کنند. استادیوم تختی نیز سال‌ها فرسوده شده است از این رو دو، سه سال بررسی کارشناسی انجام گرفت و امسال کار بازسازی را آغاز می‌کنیم.

رضا صالحی امیری در ابتدا این مراسم بیان کرد: ابتدا به خانم فرهادی زاد تبریک می‌گویم و حضورش در ورزش زنان مؤثر خواهد بود. هر زمان جلسات در این سالن برگزار می‌شد حس می‌کردم در شأن جامعه ورزش نیست و این سالن از امروز متعلق به فدراسیون‌ها و جامعه ورزش است. ما در ورزش مرز بندی نداریم و همه چیز متعلق به همه جامعه ورزش است.
او ادامه داد: از سال گذشته تصمیم‌گیری شد که آکادمی ملی المپیک به بازسازی اساسی نیاز دارد و تأسیسات نوسازی شد و سالن فارسی زیبا شناختی لازم را نداشت که اکنون بازسازی شده است. تلاش ما بر این خواهد بود بتوانیم تا پایان امسال بقیه حوزه‌های این مجموعه بزرگ را بازسازی و نوسازی کنیم و آکادمی در شأن ورزش خواهیم داشت. این سالن برای مجامع فدراسیون‌ها، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک رایگان است.
صالحی امیری هم‌چنین گفت: باید منیت‌ها از ورزش برداشته شود در این صورت شرایط کار زیباتر و منطقی‌تر خواهد بود.

256 251

کد خبر 1276874

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =