مهاجرپذیری و تراکم جمعیت، کرج را آزار می‌دهد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از راه اندازی کمیته مشترکِ ترافیک با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان نظام مهندسی البرز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، احدالله احمدی پرگو با بیان این مطلب اظهار کرد: عارضه سنجی ترافیک کلانشهر کرج یکی از اهداف راه اندازی کمیته ترافیک است.

وی با اشاره به دو ویژگی مهاجرپذیری و تراکم بالای جمعیت در کلانشهر کرج، افزود: یکی از راه های برون رفت از شرایط دشوار فعلی تامین پارکینگ مورد نیاز و انجام مطالعات زیربنایی در حوزه ترافیکی است که مقدمات آن فراهم خواهد شد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: تشکیل این کمیته گامی مثبت در جهت کاهش مشکلات ترافیکی کلانشهر کرج خواهد بود.

به گفته وی؛ اعضای کمیته ترافیک به زودی معرفی می شوند تا مطابق ضوابط و مقررات نسبت به حفاری‌ها و احداث پارکینگ به منظور رفاه حال شهروندان و ایجاد تعرفه های مصوب، اقدام شود. 

پرگو یادآور شد: در روزهای اخیر جلسه ای با حضور مهدی حاجی قاسمی؛ رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج، محمدرضا احمدی نژاد؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج و فرهاد غلامی؛ رییس سازمان نظام مهندسی البرز برگزار و مقرر شد نسبت به تهیه و تصویب آیین‌نامه ای جهت احداث پارکینگ و مشکلات ترافیکی اقدام شود.

۴۶

کد خبر 1276984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =