۲۵۰۰ کارگر تفکیک زباله چهره‌نگاری می‌شوند

تسنیم نوشت: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: بزودی طرح چهره نگاری ۲ هزار و ۵۰۰ نیروی تفکیک پسماند آغاز خواهد شد.

رضا عبدلی  با اشاره به ضرورت ساماندهی و چهره نگاری از نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران اظهار کرد: با این اقدام به طور حتم کارگران غیرمجاز شناسایی می‌شوند؛ در حال حاضر ۱۵ هزار و ۱۰۰ نفر از پرسنلی که درگیر نظافت و پاکسازی سطح شهر هستند عمدتاً ثبت چهره شده‌اند.

وی با اشاره به ثبت الکترونیکی چهره نیروهای خدمات شهری و ساماندهی مشخصات این افراد تصریح کرد: همچنین ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای تفکیک پسماند طی یک الی ۲ ماه آینده ثبت چهره خواهند شد تا جداسازی لازم از زباله گردها صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ادامه داد: این اقدام باعث می‌شود تا کلونی‌های غیرمجاز، کارتن خواب‌ها و اهالی برخی از محلات که اقدام به جمع آوری غیرقانونی زباله می‌کنند از نیروهای خدمات شهری درگیر در مناطق و نواحی تفکیک شوند.

عبدلی با تاکید بر برخورد قانونی با پیمانکاران متخلف تصریح کرد: برخورد با نیروهای انسانی متخلف و غیرمجاز سطح شهر که بخش مهمی از آن‌ها را اتباع بیگانه به خود اختصاص داده‌اند بر عهده سازمان مدیریت پسماند و شهرداری تهران نیست و دستگاه‌های مسئول باید برای عدم ورود این افراد به شهر تهران و فعالیت در سطح شهر تهران به وظایف خود عمل کنند تا مشکلات در این زمینه مرتفع شود.

۲۳۵۲۳۵
کد خبر 1277002

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =