قول مدیرعامل فولادمبارکه درباره پیگیری مشکلات بازنشستگان این شرکت

مدیرعامل فولادمبارکه گفت: پیگیری مشکلات و مسائل بازنشستگان تا دستیابی به راه‌حل قطعی ضروری است و ازهیچ تلاشی در این راستا دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، با توجه به مشکلات عدیده صندوق بازنشستگی فولاد کشور و دغدغه‌های زیاد اعضا در این زمینه، نشستی با حضور  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل فولاد مبارکه، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل ذوب‌آهن و نماینده اعضای صندوق برگزار شد.

در این نشست موضوعات گوناگونی ازجمله بیمه و درمان مورد بحث و بررسی اعضای حاضر قرار گرفت و برای رفع برخی موانع تصمیم‌گیری شد.

حمیدرضا عظیمیان در این نشست بر لزوم پیگیری مشکلات و مسائل بازنشستگان تا دستیابی به راه‌حل قطعی تأکید کرد و گفت: فولاد مبارکه از هیچ تلاشی برای حل مشکلات بازنشستگان، که سرمایه‌های اجتماعی و ماندگار این صنعت به شمار می‌آیند، دریغ نخواهد کرد و در این زمینه خود را موظف به رعایت حقوق کامل این عزیزان می‌داند.

همچنین به دستور وزیر تعاون، با اعمال بیشترین میزان مساعدت در زمینه رعایت حقوق بازنشستگان، تصمیم بر آن شد که مدیران ذی‌ربط با برگزاری جلساتی به تفاهم کامل برسند و صورت‌جلسه این جلسات به وزیر اعلام و در سایر موارد نیز تصمیم‌گیری‌ها و صورت‌جلسات  رد راستای رفع مشکلات، به وی اعلام شود

46

کد خبر 1277399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =