۰ نفر
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
برق جان سارقش را گرفت!

فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: سارق کابل های برق شهری هنگام سرقت، بر اثر برق گرفتگی از بالای تیر چراغ برق بر زمین پرتاب شده و براثر شدت سوختگی شدید در دم جان باخت.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان، سرهنگ حسن نیکبخت در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان در پی اطلاع از وقوع یک فوت مشکوک در یکی از روستاهای  فلاورجان بلافاصله در محل حضور یافته و به تحقیق و بررسی در خصوص این موضوع پرداختند.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فرد متوفی قصد چیدن کابل های تیرچراغ برق را داشته که پس از بالا رفتن از آن با برق فشار قوی برخورد کرده و دچار برق گرفتگی می شود و به علت شدت صدمه وارده به زمین سقوط کرده و در دم فوت می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان عنوان کرد: پس از تکمیل شدن تحقیقات فوت سارق توسط نیروهای اورژانس تائید و جسد متوفی به پزشکی قانونی منتقل شد.

سرهنگ نیکبخت، با هشدار به سارقان به ویژه سارقان کابل های برق اظهار داشت: سارقان کابل های برق علاوه بر اینکه باعث ایجاد خسارت به بیت المال و برهم زدن نظم و اخلال در زندگی مردم شهر ها و روستاها می شوند با خطر مرگ نیز دست و پنجه نرم می کنند و بنابراین پلیس به این افراد هشدار می دهد که از این گونه حوادث و وقایع عبرت بگیرند و راه کج دیگران را تجربه نکنند چرا با این کار یا با خطر مرگ مواجه می شوند و یا توسط پلیس دستگیر و تحویل قانون خواهند شد. 

46

کد خبر 1277403

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =