پیش‌بینی ۵۵ عنوان نمایشگاهی در اصفهان در سال ۹۸

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برنامه‌ریزی برای اجرا و برگزاری ۵۵ عنوان نمایشگاهی در سال ۹۸ در این کلانشهر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با اشاره به اینکه نمایشگاه نقش تاثیرگذاری در خروج بنگاه‌های اقتصادی و کسب و کارهای مختلف از رکود دارد، اظهار داشت: در طول فعالیت ۲۶ ساله شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، هیچ‌گاه تعداد رویدادهای نمایشگاهی این شرکت از تعداد مشخصی فراتر نرفته بود اما طی دو سال اخیر با برنامه‌ریزی‌های منسجم، موفق شدیم بر تعداد رویدادهای نمایشگاهی اصفهان بیفزاییم.

وی افزود: با تمامی تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در سال گذشته ۴۹ عنوان نمایشگاهی و در سال جاری ۵۵ عنوان نمایشگاهی پیش‌بینی و اجرا شد که توانست نقش تاثیرگذاری در رونق تولید و توسعه فروش کسب و کارها داشته باشد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با تاکید بر اینکه نمونه مشابه برخی نمایشگاه‌هایی که برای سال ۹۸ در اصفهان برنامه‌ریزی شده‌اند، در دیگر استان‌ها و حتی نمایشگاه بین‌المللی تهران نیز لغو و منتفی شده‌اند، تصریح کرد: وضعیت پرنوسان اقتصادی، تمایل شرکت‌ها و کسب‌ و کارها برای حفظ وضعیت موجود و همچنین انصراف بنگاه‌های اقتصادی از اجرای برنامه‌های توسعه در فعالیت‌های خود سبب شده تا تمایل کمتری به حضور در نمایشگاه‌ها داشته باشند.

وی ادامه داد:  بر این اساس بسیاری از عناوین نمایشگاهی در استان‌های دیگر پیش از برگزاری لغو و منتفی شده‌اند اما نمایشگاه اصفهان تلاش کرده شرایطی برای فعالان اقتصادی فراهم کند که بتوانند با هر وضعیتی در نمایشگاه حاضر شوند و محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند.

یارمحمدیان تاکید کرد: با جدیت اعتقاد داریم که حضور در نمایشگاه‌ها، می‌تواند به توسعه و رونق کسب و کارها منتجر شود و بر همین اساس تلاش می‌کنیم نمایشگاه‌ها را به بهترین شکل ممکن و با حضور همه جانبه صاحبان کسب و کار از استان اصفهان و دیگر استان‌های کشور برگزار کنیم.

وی با اشاره به برگزاری موفقیت‌آمیز ۱۳ عنوان نمایشگاهی از ابتدای سال ۹۸ تاکنون در اصفهان، گفت: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی و هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع چوب از جمله نمایشگاه‌هایی بوده‌اند که از ابتدای امسال در اصفهان برگزار شده‌اند و با برخورداری از کیفیت بسیار مطلوب، توانسته‌اند نیازهای مخاطبان این رویدادها را به خوبی پاسخ گویند.

یارمحمدیان در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره تاثیر حضور شرکت‌ها در رویدادهای نمایشگاهی بر روند فروش محصولات و یا انعقاد قرارداد با شرکت‌های داخلی و خارجی گفت: حضور در رویدادهای نمایشگاهی همواره با اثرات درخور توجهی همراه بوده است؛ البته به شرط آنکه شرکت‌ها بتوانند از موقعیت‌های ایجاد شده در این رویدادها به نحو احسن استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان افزود: حضور در یک نمایشگاه تنها به انعقاد قراداد و یا فروش محصولات محدود نمی‌شود، بلکه برقراری یک ارتباط کاری و یا رونمایی از یک محصول می‌تواند با نتایج فراوانی از حیث همکاری‌های آتی همراه باشد.

46

کد خبر 1277408

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =