اجرای روکش آسفالت حفاظتی برای اولین بار در اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:برای اولین بارعملیات روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ در ۳۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از روند اجرای عملیات روکش آسفالت حفاظتی محور اردبیل نمین افزود: برای اجرای بار روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ در استان اردبیل ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی مقاومت بسیار زیاد در برابر فرسایش، کنتراست رنگ مناسب،عدم نیاز به غلطک زنی،هزینه بسیار کم در مقایسه با سایر طرح های آسفالت، ضخامت کم و سرعت اجرای بسیار بالا را از جمله مزایای مهم روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ عنوان کرد و گفت: با توجه به استفاده از قیر امولسیون در اجرای این نوع پوشش و همخوانی آن با محیط زیست، از آلودگی های محیطی جلوگیری به عمل می آید.

رحمتی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۴۲۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی شده اظهار امیدواری کرد فرمانداران شهرستانها با تخصیص به موقع اعتبارات راهداری ، این اداره کل را در اجرای طرح های مختلف و خدمت به مردم شریف بیش از پیش یاری کنند.

۴۶
 

کد خبر 1277935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =