متغیر، مثل رییس وزنه‌برداری هیات تهران/ آن بیانیه و این پیام تبریک...!

فرهادی که چند روز قبل از انتخابات به انتقاد از عملکرد علی مرادی پرداخته بود یکی از نخستین نفراتی بود که پیروزی او در روز یکشنبه را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛انتخابات فدراسیون وزنه برداری به پایان رسید اما حاشیه های آن بعید است تا مدت ها از سر زبان ها بیفتد.مثل بیانیه ای که تورج فرهاد قبل از انتخابات منتشر کرد و البته پیام تبریک ویژه اش به علی مرادی.

تورج فرهادی- رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران

شش روز قبل (دوازدهم تیر ماه)
«به نظر می رسد رئیس آینده فدراسیون وزنه برداری مسیر سخت و دشواری برای توسعه ورزش وزنه برداری پیش رو دارد. امروزه این ورزش از مشکلات قابل توجهی رنج می برد. نبود زیر ساخت های لازم ورزشی همچون باشگاه ها و سالن های تخصصی، کمبود بودجه و ناتوانی در جذب حمایت مالی، ضعیف بودن عقبه تیم ملی، نداشتن استراتژی مناسب در استعداد یابی و جذب جوانان و نوجوانان، کم توجهی به پیشکسوتان این رشته ورزشی، کم  توجهی به وزنه برداری بانوان و ... مشکلاتی است که با نشستن مدیر جدید فدراسیون بر کرسی ریاست نمود خواهد یافت. انتظاری که از مدیر جدید می رود این است که در راستای منافع رشته وزنه برداری، اولویت برنامه ریزی  از منافع فردی، حزبی و گروهی به سمت مدیریت مبتنی بر تخصص و تعهد نسبت به  جامعه وزنه برداری جهت یابد و بر همین مبنا مانع تبدیل فدراسیون به زمین رقابت فردی، حزبی و جریانی با گروههای رقیب شود...»

تورج فرهادی- رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران
شش روز بعد (هجدهم تیر ماه)
«جناب آقای دکتر علی مرادی، ریاست محترم فدراسیون وزنه برداری/حضور و انتخاب مجدد حضرتعالی به عنوان مدیری توانمند، متخصص و با تجربه، در کسوت ریاست فدراسیون وزنه برداری، قطع به یقین بستر ساز توسعه ورزش وزنه برداری و موفقیت قهرمانان این رشته در عرصه جهانی خواهد بود...»

 آقای دکتر! همین مدیری که او را با القاب توانمند، متخصص و با تجربه خطاب کردید، همان مدیری است که شش روز پیش، از او به دلیل ناتوانی در جذب حمایت مالی، ضعیف بودن عقبه تیم ملی، نداشتن استراتژی مناسب در استعداد یابی و جذب جوانان و نوجوانان، کم توجهی به پیشکسوتان، کم  توجهی به وزنه برداری بانوان و ... انتقاد کردید و از مدیر جدید خواسته بودید اولویت برنامه ریزی را از منافع فردی، حزبی و گروهی به سمت مدیریت مبتنی بر تخصص و تعهد نسبت به  جامعه وزنه برداری تغییر جهت بدهد. فقط خواستیم یک یادآوری کوچک کرده باشیم، وگرنه این چیزی از ارزش های شما، در دادن پیام تبریک به رییسی که مورد حمایت هیات وزنه برداری تهران نبود، کم نمی کند!

251 251

کد خبر 1278084

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =