ساموئل ال‌جکسون هم‌بازی کریس راک در «اره» شد

ساموئل ال‌جکسون برای بازی در فیلم «اَرّه» به کریس راک می‌پیوندد. کمپانی لایزنگیت از ذکر جزئیات داستان فیلم خودداری کرده تنها به جنبه گیرایی و راز و رمزآلود بودن و گره‌افکنی و گره‌گشایی‌های جذاب فیلم اشاره کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دنباله فیلم معروف «اَرّه» با نقش‌آفرینی کریس راک در نقش کارآگاه پلیس است و در زمینه یک سری جنایات موسوم به گریزلی تحقیق می‌کند. ساموئل ال‌جکسون در این فیلم در نقش پدر کریس راک ظاهر می‌شود.

مکس مینگلا که در فیلم موفق «سرگذشت ندیمه» محصول سایت هولو بازی کرده و به تازگی نیز فیلمی با عنوان «روح نوجوان» کارگردانی کرده است هم، در نقش همکار کریس راک در فیلم «اَرّه» ایفای نقش می‌کند. ماریسول نیکولز هنرپیشه سریال معروف «ریوردِیل» نیز نقش سرهنگ پلیس این فیلم را بازی می‌کند.

کمپانی لاینز گیت تولید کننده فیلم، از ذکر جزئیات داستان فیلم خودداری کرده تنها به جنبه گیرایی و راز و رمزآلود بودن و گره‌افکنی و گره‌گشایی‌های جذاب فیلم اشاره کرده است.

جو دِرِک رئیس کمپانی لاینزگیت در مورد فیلم «اَرّه» می‌گوید: «ما معتقدیم که ساموئل ال‌جکسون و کریس راک به همراه مکس مینگلا و ماریسول نیکولز فیلمی بسیار متفاوت و ویژه از سری فیلم‌های «اَرّه» را به مخاطبان این فیلم هدیه خواهند داد و ما بسیار مشتاق دیدن هیجانات و خوشحالی بیننده‌ها برای دیدن این فیلم هستیم که در سطحی بالاتر از سری فیلم‌های این مجموعه ساخته شده است.»

«اَرّه» فیلمی مستقل در سبک وحشت روان‌شناختی محصول سال ۲۰۰۴ کشور آمریکا است. این فیلم اولین قسمت از مجموعه فیلم «اره» است که توسط جیمز وان، براساس داستانی از لی ونل و خودِ وان کارگردانی شد. این فیلم تنها ۱۸ روز به نمایش درآمد. پس از موفقیت این فیلم، قسمت‌های دوم تا هشتم در ادامه آن ساخته شد.

منبع: ورایتی/۹ژوئیه

۵۷۲۴۵

کد خبر 1278147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =