آخرین وضعیت سهراب مرادی از زبان پزشک تیم: او نباید تمرین می‌کرد

سهراب مرادی روز گذشته یک بار دیگر از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سهراب مرادی قهرمان وزنه برداری ایران که مدال طلای المپیک و بازی های آسیایی را هم در کارنامه دارد روز گذشته یک بار دیگر با دررفتگی کتف مواجه شد و همین امر باعث شد تا پزشکان به صورت فوری به وضعیت او رسیدگی کنند.

در همین خصوص داوود باقری رییس کمیته پزشکی فدراسیون به تسنیم گفت: سهراب دچار دررفتگی کتف شد و چون جا انداختنش درد داشت به اتاق عمل رفت و بیهوشی سبکی گرفت تا کتفش جا انداخته شود. او قرار نبود تمرین کند چون در مرحله بازتوانی بود. حالا هم باید MRI بدهد تا وضعیتش به صورت دقیق مشخص شود.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری در خصوص اینکه آیا مرادی جهانی تایلند را به صورت قطعی از دست داده است؟ گفت: هنوز مشخص نیست. داستان جهانی‌اش به کنار، بگذارید ببینیم وضعیت کتفش چطور است. سلامتی‌اش از هر چیزی مهمتر است. اینکه آینده چه خواهد شد به بررسی بیشتر نیاز دارد. نه یک پزشک، بلکه کمیسیون پزشکی لازم است که در مورد او نظر تخصصی بدهد.

باقری ادامه داد: همانطور که پشت هر موفقیتی یک تیم است که زحمت می‌کشد، اینجا هم یک تیم تخصصی لازم است که کار را بررسی کند و خیلی صریح و واضح بدانیم وضعیت سهراب چطور است. نبود یک تیم تخصصی در کار ایجاد مشکل خواهد کرد.

254 43

کد خبر 1278654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =