اعزام تیم امداد هوایی هلال احمر برای نجات نوجوانان گرفتار در سد ماملو

تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران و نجاتگران سازمان امداد و نجات، عملیات امداد و نجات هوایی را برای انتقال نوجوان گیر افتاده در سد ماملو آغاز کردند.

به گزارش خبرآنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، حسین درخشان، مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات  با اعلام خبر اعزام یک فروند بالگرد و تیم امداد ونجات برای انتقال نوجوانان گیر افتاده در سد ماملوی منطقه خجیر، گفت: با اعلام گزارش حادثه،  تیمی از نجاتگران زبده سازمان به همراه یک بالگرد به منطقه حادثه اعزام شدند .

به گفته او بر اساس اطلاعات اولیه، این نوجوانان که در یک اردوی آموزشی شرکت کرده بودند برای تفریح به منطقه خجیر رفتند، اما هنگامی که سوار بر قایق به دریاچه پشت سد رفتند، قایق آنها واژگون شده و آنها در منطقه ای جزیره مانند گیر افتاده‌اند.

دقایقی قبل پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر عملیات نجات این نوجوانان را موفقیت آمیز دانست و اعلام کرد که خوشبختانه همه آنها را نجات دادند.

این ۹ نوجوان از میان دانش آموزان یک کانون فرهنگی بوده اند که برای اردوی تفریحی به منطقه خجیر رفته و سوار یک قایق شده‌اند که قایق دچار مشکل شده و ۹ نفر گیر افتاده اند.

۴۷۲۳۴

کد خبر 1279561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =