پسر ۱۶ ساله یک کارتن‌خواب معتاد را کشت

ایسنا نوشت: پسر ۱۶ ساله‌ای که اقدام به قتل یک کارتن خواب معتاد کرده بود، دستگیر شد.

حوالی ساعت یک بامداد بیست و سوم تیرماه امسال وقوع یک مورد درگیری در محله مسعودیه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که در پی آن مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه در محل درگیری حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

ماموران با حضور در محل درگیری با مردی حدودا ۳۵ ساله مواجه شدند که از ناحیه گردن با ضربات چاقو مورد هدف قرار گرفته و غرق در خون به روی زمین افتاده بود که بلافاصله این فرد به بیمارستان منتقل شد اما دو ساعت بعد در حوالی ساعت سه بامداد به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. بامرگ این فرد و تشکیل پرونده قتل، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت نیز اعلام شد و همزمان عوامل کلانتری مسعودیه تحقیقات اولیه خود را آغاز کردند.

در تحقیقات ماموران از لوازم همراه مقتول چندین گرم هروئین کشف و مشخص شد که مقتول کارتن خواب بوده و ضارب نیز نوجوانی حدوداً ۱۶ ساله است که محل سکونت وی از سوی مأموران مورد شناسایی قرار گرفت.

ضارب که حدود ۱۶ سال سن دارد با حضور در کلانتری اعلام کرد که فکر نمی‌کرده ضربه‌اش منجر به مرگ طرف مقابل شود. او به ماموران گفت که هیچ نسبت خانوادگی با مقتول نداشته و درگیری بین آنها بر سر موادمخدر بوده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری با تایید این خبر اعلام کرد که برای متهم به قتل پرونده‌ای تشکیل شده که با دستور مقام قضائی برای ادامه روند رسیدگی به جرم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شده است.

۴۷۲۳۴

کد خبر 1279897

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =