علی پروین: نباید بگذاریم پرسپولیس زمین بخورد

علی پروین در آستانه شروع لیگ نوزدهم باز به حمایت از پرسپولیس پرداخت و همچنین اعلام کرد از کالدرون هم مثل برانکو حمایت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شرایط فصل نوزدهم برای علی پروین نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. او همیشه خود را حامی مربیان و مدیران این تیم نشان می دهد و در زمان سرمربی گری برانکو نیز، یکی از آنهایی بود که بیشترین حجم حمایت از پرسپولیس را  داشت. با او برای دقایقی به صحبت پرداختیم:


*علی آقا، در ابتدا دوست داریم از حال و احوال شما مطلع شویم!
خدا را شکر خیلی بهتر از قبل هستم. یک مشکل خیلی کوچک برایم پیش آمد اما بچه ها اصرار کردند که بهتر است چند روزی در بیمارستان تحت نظر باشم. هر چه گفتم حالم خوب است، تاثیری نداشت و بعد از سه، چهار بستری شدن، به خانه برگشتم. حالا هم کارهای روزمره را انجام می دهم و مشکلی ندارم.

*برنامه های عصر سه شنبه پیشکسوتان با مدیریت شما در سال جدید هم ادامه دارد؟
بله 100درصد. این همه برنامه ریزی کردیم تا پیشکسوتان را دور هم جمع کنیم و انشالله که سال ها بتوانیم این جمع را حفظ کنیم. خودم به هر دلیلی در تمرینات نباشم، بچه ها می آیند و تمرین می کنند. به طور کلی اجازه نمی دهیم زنجیر رفاقت پیشکسوتان از بین برود.

*چند روز قبل گابریل کالدرون مهمان شما بود. کمی در مورد این مربی صحبت می کنید؟
هر چه بود، در همان جلسه گفتیم. دیگر چه باید بگویم؟*در خصوص اخلاق و رفتار و شخصیت کالدرون !
آدم خیلی خوبی بود. آرام و باشخصیت بود و حرف های امیدوارکننده ای می زد. فهمیدم که با هدف های مهمی به پرسپولیس آمده و خیلی دوست داشت با تاریخ باشگاه و پیشکسوتان پرسپولیس آشنا شود. مربی قرصی بود و دلم را قرص کرد. پرسپولیس یک چنین مربی خوبی را می خواست تا شخصیت باشگاه را حفظ کند. خوشحالم که او را در پرسپولیس می بینم.

*فکر می کنید پرسپولیس با این مربی بتواند نتیجه بگیرد؟
بله، 100درصد. البته لیگ ما این طوری نیست که بتوان آن را پیش بینی کرد، شاید هزار اتفاق بیفتد اما کالدرون کارنامه خوبی دارد و فکر می کنم در پرسپولیس هم موفق باشد. آرژانتینی هم هست و در اروپا و آسیا کار کرده است. اگر مربی بدی بود، نمی توانست در لالیگا کار کند. تیم ملی عربستان و بحرین را به او نمی دادند و به پرسپولیس هم نمی آمد. شنیدم بازیکنان پرسپولیس هم در مصاحبه های شان از این مربی حمایت می کنند. یعنی حرف من نیست که بگویم کالدرون خوب است یا نیست، همه در موردش می گویند که موفق می شود.

*علی آقا در جلسه ای که با او داشتید، به کالدرون گفتید از تو حمایت می کنم. درست است؟
بله این حرف را زدم و پای حرفم می ایستم. من از همه مربیان پرسپولیس تا به حال حمایت کردم. همان قدر که حامی برانکو بودم، پشت کالدرون هم هستم. نباید بگذاریم این مربی تنها بماند. پرسپولیس موفق شود، همه مردم و پیشکسوتان موفق و خوشحال می شوند. اگر کسی دلش برای پرسپولیس می سوزد باید حامی سرمربی این تیم باشد. ما هستیم که نباید بگذاریم پرسپولیس زمین بخورد. انشالله که بهترین نتایج را می گیرد.*به نظر شما هواداران چه نقشی در این میان دارند؟
آنها هم باید پای کار باشند و از تیم خودشان حمایت کنند. الان همه بگویند چون برانکو رفته، ما هم از پرسپولیس حمایت نمی کنیم؛ دودش به چشم چه کسی می رود؟ غیر از این است که پرسپولیس ضرر می کند؟ همین هواداران ضرر می کنند؟ باید همه دست به کار شوند و خودشان نگذارند پرسپولیس لطمه ببیند.

*باشگاه توانسته اکثر بازیکنان فصل قبل را حفظ کند. این موضوع خوب است یا بد؟
بالاخره همان بازیکنانی که یکی، دو سال اخیر برای پرسپولیس بازی کرده اند، با جو این تیم آشنا هستند و تجربه بیشتری دارند. الان همه باشگاه ها دنبال جذب بازیکنان پرسپولیس هستند. پس باشگاه کار خوبی کرده که این بازیکنان را در تیم نگه می دارد. من که از این برنامه باشگاه کیف کردم. انشالله بچه ها هم دست به دست هم بدهند و کار را پیش ببرند.

*شما هنوز دنبال خرید باشگاه پرسپولیس هستید؟
ما صدبار این موضوع را اعلام کردیم؛ هر وقت آقایان قصد فروش واقعی باشگاه را داشته باشند، آستین ها را بالا می زنیم و وارد عمل می شویم. ما به همراه پیشکسوتان آمادگی خرید باشگاه را داریم و امیدوارم که هر چه زودتر این تصمیم گیری انجام شود تا پرسپولیس بیشتر از این ضرر نکند. همه باشگاه ها باید خصوصی شوند.

43257

کد خبر 1280059

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • PL ۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
    0 0
    شما پیشکسوتا و بعضی هوادارنماها تو فضای مجازی حاشیه نسازید زمین نمیخوریم