نمی‌توانید چرا میزبانی می‌گیرید/ خوش رقصی یا خودنمایی؟

اصفهان در شرایطی میزبان مسابقات قهرمانی کشور در رشته وزنه‌برداری بانوان شده که ورزشکاران به هیچ عنوان از این میزبانی راضی نیستند.

آب هست ولی کم است،برق هست ولی کم است،صبحانه هست ولی کم است،باد هست ولی کم است(ضعف سیستم سرمایشی در گرمای تابستان)، جا هست ولی کم است (حضور ۱۳ دختر در یک اتاق ۱۲ متری و ازدحام جمعیت در سالن تمرین ) و احتمالا فیلم های دیگری هم از ناهار و شام بیرون خواهد آمد که هست،ولی کم است! این روایت بخشی از میزبانی اصفهان از وزنه برداری قهرمانی کشور در رشته وزنه برداری بانوان است.

دختران ایران که به اصفهان رفته اند تا در مسابقات کشوری با هم به رقابت بپردازند از مشکلاتی حرف می زنند که ابتدایی ترین ابزار برای میزبانی از یک رویداد است.اسکان،سرویس های بهداشتی و حتی برق!مگر می شود در شهری که میزبانی از یک تورنمنت را قبول کرده نور کافی در خوابگاه ها نباشد.یا فشار آب به قدری پایین باشد که دختران حتی نتوانند دست و صورت خودشان را بشورند و با بطری های آب به سرویس بهداشتی بروند؟! چه اصراری دارید برای اینکه حتما باید از این مسابقات میزبانی کنید وقتی زیر ساخت هایش را ندارید؟

آیا این میزبانی صرفا برای خوش رقصی و خودنمایی است یا خدمت به بانوان وزنه برداری؟اگر خدمت است که انتشار عکس ها و فیلم ها از محل برگزاری مسابقات که چیز دیگری می گوید.اگر پشت پرده حکایت دیگری دارد آن را بیان کنید تا همه از آن آگاه شوند.وزنه برداری بانوان نوپا است و نباید کاری کرد که ورزشکارانی که پا به این رشته ورزشی می گذارند دلسرد شوند و از وزنه برداری فراری.این نکات شاید از نظر شما پیش پا افتاده باشد اما وقتی پای قیاس به میان بیاید بانوان را در ادامه راه دلسرد می کند.

راستی آقای فدوی،رییس محترم هیات وزنه برداری استان اصفهان یک نکته دیگر که نباید به باد فراموشی سپرده شود.کاش زحمتی هم به خودتان می دادید و لوگوی مسابقات قهرمانی کشور بانوان را ابتدا عینا از ترکمنستانی ها و سپس با الگو برداری از مسابقات سال قبل (که فقط رنگ آن تغییر کرده)کپی نمی کردید.یعنی در ایران یا حتی در خود اصفهان یک طراح وجود نداشت تا به کمک شما بیاید و لوگویی زیبا و مناسب با این مسابقات را طراحی کند؟قطعا ما طراحان خوش ذوقی داریم که اگر فراخوان کوچکی می دادید هزاران طرح زیبا را تقدیم شما می کردند. اگر به خودتان می نازید که میزبان مسابقاتی با حضور ۳۰۰ نفر هستید باید بگوییم، با این کیفت از میزبانی در هر شهر و شهرستانی می شد از دختران وزنه برداری میزبانی کرد.آقای فدوی کاش از انگیزه های تان برای میزبانی از مسابقات وزنه برداری بانوان برای ما بگویید.کاش از انگیزه های تان برای حضور در وزنه برداری برای ما بگوید و ای‌کاش تمرکزتان را روی همان رشته تیراندازی که در سوابق تان موجود است می گذاشتید.این طوری مطمئن بودیم که تیرهایتان بیشتر به هدف می خورد!ما منتظر توضیحات شما در این زمینه هستیم...

۲۵۱ ۲۵۱

کد خبر 1280174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =