۱۳ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در خرم‌آباد افتتاح شد

با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و مدیرکل کمیته امداد امام لرستان ۱۳ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در خرم‌آباد افتتاح گردید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در این مراسم  در روستای قنات‌آباد گفت: تحقق عدالت اجتماعی در بیانیه «گام دوم انقلاب» رسیدگی به امور محرومین  بوده و حرکت در این مسیر وظیفه همه مسئولین نظام است.

وی افزود : در این زمینه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با انعقاد تفاهم‌نامه با کمیته امداد ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان این نهاد در روستاهای مناطق محروم به‌عهده گرفته است.

کمک 100 میلیون ریالی بلاعوض سپاه به مددجویان

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان اظهار داشت: علاوه‌بر کمک ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون ریالی بلاعوض، خدمات فنی و ماشین آلات توسط بسیج سازندگی به‌صورت رایگان ارائه می‌شود.

جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان در این مراسم از افتتاح ۲۱۵ واحد دیگر تا پایان تیرماه جاری خبر داد و گفت: اعتبار تخصیصی به هر واحد مسکونی ۵۰۰ میلیون ریال بوده که با مشارکت این نهاد و بسیج حضرت ابوالفضل(ع) استان عملیات ساخت ۵۰۰ واحد شروع و تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد.

46

کد خبر 1280762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =